ویدئو

 

کتاب های جدید

 

معرفی کتاب

فرقه پژوهی : "بهائیت از درون" عنوان کتابی است که به سرگذشت زندگی یکی از فریب خوردگان پرداخته است. این اثر کاری از خانم مهناز رئوفی است که طی اخرین سالهای حیات مرحوم غلامعباس گودرزی ( ادیب مسعودی ) بصورت تاریخ شفاهی در چندین نشست با ایشان اخذ و پس از تنظیم به چاپ رسیده است . کاربران گرامی میتوانند برای دریافت این اثر در ساعات اداری با شماره تلفن 09127634081 یا با ادرس ایمیل : bahaismiran@bahaismiran.com مکاتبه نمایند.
 

مصاحبه

 

ورود به سایت

 

حجاب - بدون شرح

مقالات جدید

 

اطلاع نگاشت
تلاش برای تبلیغ مسیحیت بعد از کودتای 28 مرداد


 
معرفی کتاب
خود بزرگ بینی صوفیانه


 
تامین هزینه های شبکه بهائی من و تو بر عهده چه کسی و یا چه سازمانی است ؟
فرقه پژوهی: در مورد ظهور و بروز شبکه تلویزیونی من تو مطالبی درج نموده و خواهیم کرد اما یک گفتگوی تصویری از آقای اعتمادی ( پدر رها اعتمادی از بانیان و مجریان این شبکه ) در فضای مجازی مشاهده کردم که گرچه اساسا قابل تعجب نبود و می توان گفت دقیقا تائید مطالب درج شده ما بود لکن شنیدن آن از زبان کسی که مدعی است جزء اولین کسانی است که این شبکه را راه اندازی کرده قابل تامل بود .


 

اخبار جدید

 ادعای نقض حقوق اقلیت‌ها در نامه‌ی معصومی تهرانی !
هر دم از اين باغ بري ميرسد - تازه تر از تازه تري ميرسد . جناب معصومي تهراني در نامه‌ي اخير خود خطاب به آيت‌الله محقق داماد، با «دين» برشمردن بهائيت، خواستار احقاق حقوق اقليت‌هاي ديني و به رسميت شناخته شدن بهائيت در ايران شد. در پاسخ به ايشان بايد بگوئيم
 بایکوت خبری حادثه خانقاه امیرسلیمانی+سند
فرقه پژوهي به نفل از فرقه نيوز: حادثه خانقاه اميرسليماني تهران در رسانه‌هاي وابسته به گروهک سياسي صوفيه از جمله مجذوبان نور و درتي وي بايکوت شد تا شاهد لايه‌هاي پنهان و خطرناک اين رسانه‌ها باشيم.
 بهائیت لشگری سایبری دارد که به هر اثر اعتقادی پاک حمله میکند
فرقه پژوهي: ابوالقاسم طالبي، كارگردان فيلم در مراسم افطاري مدرسه سينمايي عمار حاضر و با هنر آمزان اين موسسه گفتگو داشتند .
 عرفان های نوظهور و نظام خانواده
فرقه پژوهي: حجت‌الاسلام رسول حسن‌زاده، کارشناس عرفان‌هاي کاذب، در بررسي ابعاد گرايش به عرفان‌هاي کاذب اظهار داشت: علت توجه جامعه شناسان غربي به عرفان‌هاي کاذب و معنويت‌گرايي جديد پيامدهاي اجتماعي و آسيب‌هايي است که به نهادهاي اجتماعي داشته‌اند.
 تخریب اسلام: هدف رسانه های مسیحیت تبشیری
فرقه پژوهي: وقتي رسانه هاي مسيحيت تبشيري را رصد مي نمايي بيش از هر چيز يک مساله ذهن را به خود مشغول خواهد ساخت ؛ و آن اسلام ستيزي و اسلام هراسي و تخريب چهره اسلام و مسلمين توسط اين رسانه هاست که به يکي از مهمترين اهداف و رسالت هاي اين رسانه ها تبديل شده است.

آنچه جوانان و خانواده ها باید از شیطان پرستی بدانند:

فرقه پژوهی: یکی از فرق ضاله ای که در شرایط حاضر جوامع اسلامی خصوصا جامعه اسلامی ایران را مورد هجوم قرار داده و می توان گفت به دلیل خاموش عمل کردن با سرعت قابل توجهی در حال شیوع در این جامعه می باشد فرقه ضاله شیطان پرستی مدرن می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ابزاری که دشمنان انقلاب و اسلام در حال حاضر برای متوقف کردن موج اسلام خواهی بدان متوسل شده اند فرقه سازی در این جوامع می باشد که بسیار خاموش اما گزنده در حال عملیاتی شدن است. بعد از انقلاب شیطان پرستی مدرن ابتدا با مظاهرش (موسیقی) و بعدها با به بازار آوردن نمادهایش و در مراحل بعدی با نوع پوشش و آرایش موهایش به ایران وارد شد.
برآنیم که با آموزشهای لازم در خصوص فرقه و نقد آن آنچه خانواده ها و جوانان برای پی بردن به ماهیت کثیف و بی ریشه این نحله فکری بدان نیاز دارند ارائه نماییم.

خدایا ما را در هیچ حالی به خودمان وامگذار

 

 

 

    امروز جبهه عظیمی در مقابل اسلام گسترده شده است، چرا نبینیم؟ چرا بعضی این جبهه عظیم را نمی بینند؟ مثل جنگاحزاب است. فرق مختلف ضد اسلامی، ضد معنویت، ضد حقیقت، در مقابل اسلام دست به دست هم دادند؛موشکافی می کنند تا نقطه ضعفها را پیدا کنند، از آن نقطه ضعفها استفاده کنند؛ نقاط نفوذ را پیدا کنند، از آن نقاط نوفذ به ما ضربه بزنند. 

      جهت دریافت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تهدید فرقه ها اینجا را کلیک کنید.