ویدئو

 

کتاب های جدید

 

معرفی کتاب

فرقه پژوهی : "بهائیت از درون" عنوان کتابی است که به سرگذشت زندگی یکی از فریب خوردگان پرداخته است. این اثر کاری از خانم مهناز رئوفی است که طی اخرین سالهای حیات مرحوم غلامعباس گودرزی ( ادیب مسعودی ) بصورت تاریخ شفاهی در چندین نشست با ایشان اخذ و پس از تنظیم به چاپ رسیده است . کاربران گرامی میتوانند برای دریافت این اثر در ساعات اداری با شماره تلفن 09127634081 یا با ادرس ایمیل : bahaismiran@bahaismiran.com مکاتبه نمایند.
 

مصاحبه

 

ورود به سایت

 

حجاب - بدون شرح

مقالات جدید

 

معرفی کتاب
گمراهان و حقیقت پنهان


 
معرفی کتاب
برده داری نوین


 
اطلاع‌نگاشت ( اینفو گرافی )
شیعه انگلیسی


 

اخبار جدید

 عرفان های نوظهور و نظام خانواده
فرقه پژوهي: حجت‌الاسلام رسول حسن‌زاده، کارشناس عرفان‌هاي کاذب، در بررسي ابعاد گرايش به عرفان‌هاي کاذب اظهار داشت: علت توجه جامعه شناسان غربي به عرفان‌هاي کاذب و معنويت‌گرايي جديد پيامدهاي اجتماعي و آسيب‌هايي است که به نهادهاي اجتماعي داشته‌اند.
 تخریب اسلام: هدف رسانه های مسیحیت تبشیری
فرقه پژوهي: وقتي رسانه هاي مسيحيت تبشيري را رصد مي نمايي بيش از هر چيز يک مساله ذهن را به خود مشغول خواهد ساخت ؛ و آن اسلام ستيزي و اسلام هراسي و تخريب چهره اسلام و مسلمين توسط اين رسانه هاست که به يکي از مهمترين اهداف و رسالت هاي اين رسانه ها تبديل شده است.
 وقتی زندگی مسالمت آمیز مسیحیان در ایران برای رسانه های مسیحیت تبشیری درد آور است!
فرقه پژوهي: براي رسانه هاي تندرو مسيحيت که هر روز به دروغ دم از حقوق بشر زده و از حقوق اقليت ها در ايران اسلامي مي گويند بسيار سخت و آزار دهنده است که شاهد زندگي مسالمت آميز مسيحيان عزيز در کشورمان باشند.
 کوبیدن بر طبل نژاد پرستی و فرقه‌گرایی در سایت های مسیحی
فرقه پژوهي به نقل از رهپويان هدايت: اين سايت که توسط عناصر ضد انقلاب مديريت و راهبرد مي شود در اين خبر نسل کشي ارامنه را دستاويز خود قرار داده و با اين رويکرد بر طبل فرقه گرايي و نژاد پرستي کوبيده است.
 عقد اخوت صوفیه سیاسی و فرقه ضاله بهائیت+سند
فرقه پژوهي: بعد از آن که تفکرات انحرافي شيخ المشايخ صوفيه باعث شد يکي از مراجع تقليد حکم ارتداد وي را صادر کند، وي در يک صحبت جنجالي خاتميت پيامبراکرم (صل الله عليه و آله و سلم) را به معناي زينت تفسير کرد تا به اثبات عقد اخوت صوفيه سياسي و فرقه ضاله بهائيت بپردازد.

آنچه جوانان و خانواده ها باید از شیطان پرستی بدانند:

فرقه پژوهی: یکی از فرق ضاله ای که در شرایط حاضر جوامع اسلامی خصوصا جامعه اسلامی ایران را مورد هجوم قرار داده و می توان گفت به دلیل خاموش عمل کردن با سرعت قابل توجهی در حال شیوع در این جامعه می باشد فرقه ضاله شیطان پرستی مدرن می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ابزاری که دشمنان انقلاب و اسلام در حال حاضر برای متوقف کردن موج اسلام خواهی بدان متوسل شده اند فرقه سازی در این جوامع می باشد که بسیار خاموش اما گزنده در حال عملیاتی شدن است. بعد از انقلاب شیطان پرستی مدرن ابتدا با مظاهرش (موسیقی) و بعدها با به بازار آوردن نمادهایش و در مراحل بعدی با نوع پوشش و آرایش موهایش به ایران وارد شد.
برآنیم که با آموزشهای لازم در خصوص فرقه و نقد آن آنچه خانواده ها و جوانان برای پی بردن به ماهیت کثیف و بی ریشه این نحله فکری بدان نیاز دارند ارائه نماییم.

خدایا ما را در هیچ حالی به خودمان وامگذار

 

 

 

    امروز جبهه عظیمی در مقابل اسلام گسترده شده است، چرا نبینیم؟ چرا بعضی این جبهه عظیم را نمی بینند؟ مثل جنگاحزاب است. فرق مختلف ضد اسلامی، ضد معنویت، ضد حقیقت، در مقابل اسلام دست به دست هم دادند؛موشکافی می کنند تا نقطه ضعفها را پیدا کنند، از آن نقطه ضعفها استفاده کنند؛ نقاط نفوذ را پیدا کنند، از آن نقاط نوفذ به ما ضربه بزنند. 

      جهت دریافت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تهدید فرقه ها اینجا را کلیک کنید.