ویدئو

 

کتاب های جدید

 

معرفی کتاب

فرقه پژوهی : در کتاب "خشونت ابزار بهائیت" بر اساس تاریخ وقوع ابتداء علت حمله نجیب پاشا پادشاه عثمانی به کربلا مورد بررسی قرار می گیرد سپس علت و نحوه شهادت شهید ثالث ملا محمد تقی برغانی بررسی شده و در ادامه به بررسی وقایع قلعه طبرسی، واقعه زنجان و قلعه نیریز پرداخته شده است. در ادامه کتاب نگاهی دارد به ترور ناصرالدین شاه به دست عمال بهائیان، اختلافات بین بهائیان و ازلیان، کمیته مجازات و واقعه ابرقو. همچنین چهره های شاخص بهائی شاغل در ساواک در زمان پهلوی معرفی شده اند و در نهایت نقش بهائیان در فتنه 88 مورد بررسی قرار گرفته است. کاربران گرامی میتوانند برای دریافت این اثر در ساعات اداری با شماره تلفن 09127634081 یا با ادرس ایمیل : info@bahaismiran.com مکاتبه نمایند.
 

مصاحبه

 

ورود به سایت

 

حجاب-بدون شرح

مقالات جدید

 

سارق روح-قسمت آخر
کاری قابل تحسین و پژوهش محور در حوزه فرقه ها شبه معنوی


 
اطلاعیه جناب سید نظام مشعشعی در خصوص مجازات رامین مجیدی فر
فرقه پژوهی: از آنجا که برخی سایتها و کانالهای معاند اقدام به نشر خبر اجرای حکم محکوم علیه رامین مجیدی فر را نموده و به انعکاس مطالب دروغ و دور از واقعیت پرداخته اند. بدینوسیله اطلاعیه جناب نظام مشعشعی بزرگ خاندان مشعشعی جهت اطلاع درج میگردد.


 
عکس‌نوشت
اوانجلیست‌ها و نظریه فوکویاما


 

اخبار جدید

 بهائیت بازیچه دولتهای استکباری
فرقه پژوهي : مدير گروه فرق انحرافي مرکز تخصصي کلام و اديان حوزه علميه قم، گفت: بهائيت نسخه‌اي تجويز شده از سوي جهان استعمار و نظام سلطه براي سرزمين شيعي ايران است، که تا به حال نتوانسته جايگاهي در بين ايرانيان پيدا کند.
 تشرف بانوی بهایی نسرین رسولی، به اسلام و تشیع
فرقه پژوهي به گزارش پايگاه جامع فرق واديان ومذاهب : نسرين رسولي در محيط‌ بهائي رشد يافت اما فسادها و تناقض‌هايي‌ که‌ در کار هم کيشان‌ خود ديد وي را به شدت‌ از اين‌ مسلک‌ بيزار کرد‌ و اين‌ امر همراه‌ با مطالعه‌ مستقيم‌ درباره‌ اسلام باعث‌ تشرف‌ او‌ به‌ اسلام‌ و تشيع‌ شد.
 محکومیت 4 ساله زندان برای بهائی قاچاقچی
فرقه پژوهي : يکي از عناصر فعال فرقه ضاله بهاييت که در قاچاق عينک مشارکت فعال داشت، از سوي دادگاه انقلاب اسلامي به چهار سال حبس محکوم شد.
 در فرم ثبت نام کارت های ملی هوشمند شائبه به رسمیت شناختن فرق وجوددارد
فرقه پژوهي : نماينده مردم خميني شهر در مجلس شوراي اسلامي خواستار بازنگري در کارت ملي هوشمند و حذف گزينه ساير در بخش انتخاب دين که موجب رسميت دادن به فرقه هاي ضاله مي شود، شد.
 نفوذ تشکیلات بهایی در تشکلهای محیط زیستی+سند
فرقه پژوهي : برابر اطلاعات رسيده تشکيلات بهائيت تلاش دارد با نفوذ در مراکز فعالان محيط زيستي در جهت جذب افراد براي سازمان بهائيت فعالند.

آنچه جوانان و خانواده ها باید از شیطان پرستی بدانند:

فرقه پژوهی: یکی از فرق ضاله ای که در شرایط حاضر جوامع اسلامی خصوصا جامعه اسلامی ایران را مورد هجوم قرار داده و می توان گفت به دلیل خاموش عمل کردن با سرعت قابل توجهی در حال شیوع در این جامعه می باشد فرقه ضاله شیطان پرستی مدرن می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ابزاری که دشمنان انقلاب و اسلام در حال حاضر برای متوقف کردن موج اسلام خواهی بدان متوسل شده اند فرقه سازی در این جوامع می باشد که بسیار خاموش اما گزنده در حال عملیاتی شدن است. بعد از انقلاب شیطان پرستی مدرن ابتدا با مظاهرش (موسیقی) و بعدها با به بازار آوردن نمادهایش و در مراحل بعدی با نوع پوشش و آرایش موهایش به ایران وارد شد.
برآنیم که با آموزشهای لازم در خصوص فرقه و نقد آن آنچه خانواده ها و جوانان برای پی بردن به ماهیت کثیف و بی ریشه این نحله فکری بدان نیاز دارند ارائه نماییم.

خدایا ما را در هیچ حالی به خودمان وامگذار

 

 

 

    امروز جبهه عظیمی در مقابل اسلام گسترده شده است، چرا نبینیم؟ چرا بعضی این جبهه عظیم را نمی بینند؟ مثل جنگاحزاب است. فرق مختلف ضد اسلامی، ضد معنویت، ضد حقیقت، در مقابل اسلام دست به دست هم دادند؛موشکافی می کنند تا نقطه ضعفها را پیدا کنند، از آن نقطه ضعفها استفاده کنند؛ نقاط نفوذ را پیدا کنند، از آن نقاط نوفذ به ما ضربه بزنند. 

      جهت دریافت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تهدید فرقه ها اینجا را کلیک کنید.