ویدئو

 

کتاب های جدید

 

معرفی کتاب

فرقه پژوهی : در کتاب "خشونت ابزار بهائیت" بر اساس تاریخ وقوع ابتداء علت حمله نجیب پاشا پادشاه عثمانی به کربلا مورد بررسی قرار می گیرد سپس علت و نحوه شهادت شهید ثالث ملا محمد تقی برغانی بررسی شده و در ادامه به بررسی وقایع قلعه طبرسی، واقعه زنجان و قلعه نیریز پرداخته شده است. در ادامه کتاب نگاهی دارد به ترور ناصرالدین شاه به دست عمال بهائیان، اختلافات بین بهائیان و ازلیان، کمیته مجازات و واقعه ابرقو. همچنین چهره های شاخص بهائی شاغل در ساواک در زمان پهلوی معرفی شده اند و در نهایت نقش بهائیان در فتنه 88 مورد بررسی قرار گرفته است. کاربران گرامی میتوانند برای دریافت این اثر در ساعات اداری با شماره تلفن 09127634081 یا با ادرس ایمیل : info@bahaismiran.com مکاتبه نمایند.
 

مصاحبه

 

ورود به سایت

 

بدون شرح-حجاب

مقالات جدید

 

به نام مسیح به کام شریر
افشای کلیسای خانجانی


 
عاقبت نوکیشان مسیحی از زبان نوکیشان
فرقه پژوهی : بدون شرح


 
معرفی کتاب
بهائیت ، تعامل با پهلوی ، تقابل با مردم


 

اخبار جدید

 بقایای ۲۱۵ کودک در یک مدرسه شبانه‌روزی سابق ویژه بومیان کانادا کشف شد
فرقه پژوهي : وب سايت وي او اي بهنقل از رويترز و برخي ديگر از خبر گزاريها گزارشي را از کشف بقاياي اجساد کودکان در يک مدرسه در کانادا منتشر کردند که اين خبر امروز رسانه اي و توسط نخست وزير کانادا هم مورد تائيد قرار گرفت .اما اصل خبر اين بود :
 چرا بهائیت و بهائیان دم از اخلاق می‌زنند ؟
جنايت بهائيت در تاريخ کم تر از داعش نيست
 همزیستی دراویش تند رو مطرود فرقه گنابادی با بهائیت
فرقه پژوهي : کانال تلگرامي جريده ثبت رسانه دراويش مطرود و افراطي گنابادي در تاريخ گلستان 11 آذر 99
 افشای سندی مبنی بر نقض حکومتی و سیستماتیک حقوق شهروندی هموطنان بهایی و درویش
کانال تلگرامي جريده ثبت گلستان 11 آذر 99
 درمان پیشنهادی کرونا توسط یک مبلغ بهائی !!!
فرقه پژوهي برداشت از بهائيت در ايران : در ماههاي قبل خبري از کم توجهي مديران در خصوص آقاي بابک شادابي مبلغ بهائي مطلبي را در پايگاه درج نموديم حالا ايشان مدعي شدند تنها راه مقابله با کرونا را "گياهخواري" معرفي کرد!

آنچه جوانان و خانواده ها باید از شیطان پرستی بدانند:

فرقه پژوهی: یکی از فرق ضاله ای که در شرایط حاضر جوامع اسلامی خصوصا جامعه اسلامی ایران را مورد هجوم قرار داده و می توان گفت به دلیل خاموش عمل کردن با سرعت قابل توجهی در حال شیوع در این جامعه می باشد فرقه ضاله شیطان پرستی مدرن می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ابزاری که دشمنان انقلاب و اسلام در حال حاضر برای متوقف کردن موج اسلام خواهی بدان متوسل شده اند فرقه سازی در این جوامع می باشد که بسیار خاموش اما گزنده در حال عملیاتی شدن است. بعد از انقلاب شیطان پرستی مدرن ابتدا با مظاهرش (موسیقی) و بعدها با به بازار آوردن نمادهایش و در مراحل بعدی با نوع پوشش و آرایش موهایش به ایران وارد شد.
برآنیم که با آموزشهای لازم در خصوص فرقه و نقد آن آنچه خانواده ها و جوانان برای پی بردن به ماهیت کثیف و بی ریشه این نحله فکری بدان نیاز دارند ارائه نماییم.

خدایا ما را در هیچ حالی به خودمان وامگذار

 

 

 

    امروز جبهه عظیمی در مقابل اسلام گسترده شده است، چرا نبینیم؟ چرا بعضی این جبهه عظیم را نمی بینند؟ مثل جنگاحزاب است. فرق مختلف ضد اسلامی، ضد معنویت، ضد حقیقت، در مقابل اسلام دست به دست هم دادند؛موشکافی می کنند تا نقطه ضعفها را پیدا کنند، از آن نقطه ضعفها استفاده کنند؛ نقاط نفوذ را پیدا کنند، از آن نقاط نوفذ به ما ضربه بزنند. 

      جهت دریافت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تهدید فرقه ها اینجا را کلیک کنید.