ویدئو

 

کتاب های جدید

 

معرفی کتاب

فرقه پژوهی : در کتاب "خشونت ابزار بهائیت" بر اساس تاریخ وقوع ابتداء علت حمله نجیب پاشا پادشاه عثمانی به کربلا مورد بررسی قرار می گیرد سپس علت و نحوه شهادت شهید ثالث ملا محمد تقی برغانی بررسی شده و در ادامه به بررسی وقایع قلعه طبرسی، واقعه زنجان و قلعه نیریز پرداخته شده است. در ادامه کتاب نگاهی دارد به ترور ناصرالدین شاه به دست عمال بهائیان، اختلافات بین بهائیان و ازلیان، کمیته مجازات و واقعه ابرقو. همچنین چهره های شاخص بهائی شاغل در ساواک در زمان پهلوی معرفی شده اند و در نهایت نقش بهائیان در فتنه 88 مورد بررسی قرار گرفته است. کاربران گرامی میتوانند برای دریافت این اثر در ساعات اداری با شماره تلفن 09127634081 یا با ادرس ایمیل : info@bahaismiran.com مکاتبه نمایند.
 

مصاحبه

 

ورود به سایت

 

حجاب-بدون شرح

مقالات جدید

 

پیام تبریک مقام معظم رهبری به مناسبت میلاد حضرت مسیح در توئیتر
مقام معظم رهبری زید عزه میلاد حضرت مسیح علیه السلام را به همه مسیحیان تبریک گفت.


 
تحلیل فیلم
تحلیل فیلم لوسی ترویج تفکر شیطان پرستی


 
تحلیل فیلم
تحلیل فیلم پایان روزگار


 

اخبار جدید

 نفاق در رسانه های بهایی
فرقه پژوهي : تشکيلات بهائي در رسانه هاي خود از يکسو از صلح، دوستي و وحدت عالم انساني سخن مي رانند و از سويي ديگر پيام هايي نفاق گونه و البته به اصطلاح اميد بخش مبارزه با نظام اسلامي منتشر مي کنند.
 اظهار شادی مبلغ فرقه بهائیت از شهادت حاج قاسم سلیمانی
فرقه پژوهي :حقيقت هر ادعايي در مواقع حساس است که آشکار مي گردد.
 آیا ( جریده ثبت گلستان ) رسانه دراویش است؟!
خبرهاي کانال ( جريده ثبت گلستان) را که مروز مي کنيم يک واقعيت مشخص مي شود و آن ضد نظام واسلامي بودن اخبار اين کانال است.
 مستهجن گویی مبلغ بهائی و جنایتکار خواندن سردار رشید اسلام و ایران حاج قاسم سلیمانی
فرقه پژوهي به نقل از بهائيت در ايران : چنديست يکي از مبلغين بهائي بنام نادر عطوفي در فضاي مجازي اقدام به هتاکي و مستهجن گويي و استفاده از کلمات رکيک مي کند.
 دورویی بهائیت در قبال جشن کریسمس
بيت العدل با پوشش خبري رسانه هاي خود و همچنين برگزاري جشن هاي کريسمس، آموزه هاي بهائيت را زير سؤال مي برد.

آنچه جوانان و خانواده ها باید از شیطان پرستی بدانند:

فرقه پژوهی: یکی از فرق ضاله ای که در شرایط حاضر جوامع اسلامی خصوصا جامعه اسلامی ایران را مورد هجوم قرار داده و می توان گفت به دلیل خاموش عمل کردن با سرعت قابل توجهی در حال شیوع در این جامعه می باشد فرقه ضاله شیطان پرستی مدرن می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ابزاری که دشمنان انقلاب و اسلام در حال حاضر برای متوقف کردن موج اسلام خواهی بدان متوسل شده اند فرقه سازی در این جوامع می باشد که بسیار خاموش اما گزنده در حال عملیاتی شدن است. بعد از انقلاب شیطان پرستی مدرن ابتدا با مظاهرش (موسیقی) و بعدها با به بازار آوردن نمادهایش و در مراحل بعدی با نوع پوشش و آرایش موهایش به ایران وارد شد.
برآنیم که با آموزشهای لازم در خصوص فرقه و نقد آن آنچه خانواده ها و جوانان برای پی بردن به ماهیت کثیف و بی ریشه این نحله فکری بدان نیاز دارند ارائه نماییم.

خدایا ما را در هیچ حالی به خودمان وامگذار

 

 

 

    امروز جبهه عظیمی در مقابل اسلام گسترده شده است، چرا نبینیم؟ چرا بعضی این جبهه عظیم را نمی بینند؟ مثل جنگاحزاب است. فرق مختلف ضد اسلامی، ضد معنویت، ضد حقیقت، در مقابل اسلام دست به دست هم دادند؛موشکافی می کنند تا نقطه ضعفها را پیدا کنند، از آن نقطه ضعفها استفاده کنند؛ نقاط نفوذ را پیدا کنند، از آن نقاط نوفذ به ما ضربه بزنند. 

      جهت دریافت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تهدید فرقه ها اینجا را کلیک کنید.