ویدئو

 

کتاب های جدید

 

معرفی کتاب

فرقه پژوهی : در کتاب "خشونت ابزار بهائیت" بر اساس تاریخ وقوع ابتداء علت حمله نجیب پاشا پادشاه عثمانی به کربلا مورد بررسی قرار می گیرد سپس علت و نحوه شهادت شهید ثالث ملا محمد تقی برغانی بررسی شده و در ادامه به بررسی وقایع قلعه طبرسی، واقعه زنجان و قلعه نیریز پرداخته شده است. در ادامه کتاب نگاهی دارد به ترور ناصرالدین شاه به دست عمال بهائیان، اختلافات بین بهائیان و ازلیان، کمیته مجازات و واقعه ابرقو. همچنین چهره های شاخص بهائی شاغل در ساواک در زمان پهلوی معرفی شده اند و در نهایت نقش بهائیان در فتنه 88 مورد بررسی قرار گرفته است. کاربران گرامی میتوانند برای دریافت این اثر در ساعات اداری با شماره تلفن 09127634081 یا با ادرس ایمیل : info@bahaismiran.com مکاتبه نمایند.
 

مصاحبه

 

ورود به سایت

 

بدون شرح-حجاب

مقالات جدید

 

ّبهائیت و اسرائیل
بهائیت و اسرائیل


 
بهائیت و اسرائیل
بهائیت و اسرائیل


 
نشل کشی ارامنه توسط دولت عثمانی و بهائیت
به بهانه 24 اوریل سالروز بزرگداشت نسل کشی ارامنه توسط دولت عثمانی


 

اخبار جدید

 هشدار : عدم مدیریت بر فضای مجازی و جولان عرفان های کاذب
فرقه پژوهي: حجت الاسلام سيدروح الله زماني موسوي امروز در نشستي بصيرتي با روحانيون و طلاب شهرستان اسلام آبادغرب اظهار داشت: ايجاد انحراف در آرمان هاي جهان اسلام همانند، فراموشي آرمان آزادسازي قدس شريف از چنگال صهوينستها، تلاش براي عدم تحقق وحدت در بين مذاهب اسلامي و... تنها بخشي از پروژه هاي بلندمدت کشورهاي استکباري در قبال جهان اسلام است.
 نشست بهائیت در تونس با موضوع غلبه بر خشونت
فرقه پژوهي برداشت از بهائيت در ايران : تشکيلات بهائيت چگونه مي تواند از نقش خود در زندگي مسالمت آميز و دوري از خشونت سخن بگويد در حالي که نه تنها احکام بسيار خشن و نابجايي در کارنامه دارد و به نفرت پراکني عليه مخالفينش پرداخته است، بلکه حتي نتوانست با نزديکان و هم کيشانش هم روابطي حسنه برقرار کند!
 مصاحبه فائزه هاشمی، به نام او به کام بهائیت
سخنان موهن و عجيب فاسده هاشمي عليه پيامبر‌ گرامي اسلام (ص)
 سکوت رسانه ها درباره دود شدن قبر عباس افندی (عبدالبها)
فرقه پژوهي به نقل از بهائيت در ايران: محل احداث قبر عبدالبها در عکا در شمال اسراييل دچار آتش سوزي گسترده شده است و خسارات فراواني به بار آورده است
 کتاب «سید علی‌¬محمد شیرازی(باب)» منتشر شد
فرقه پژوهي برداشت از بهائيت در ايران : کتاب «سيد علي‌¬محمد شيرازي(باب) و شورش¬ بابي‌¬ها در مازندران» نوشته سينا فروزش توسط انتشارات سروش منتشر و راهي بازار نشر شد.

آنچه جوانان و خانواده ها باید از شیطان پرستی بدانند:

فرقه پژوهی: یکی از فرق ضاله ای که در شرایط حاضر جوامع اسلامی خصوصا جامعه اسلامی ایران را مورد هجوم قرار داده و می توان گفت به دلیل خاموش عمل کردن با سرعت قابل توجهی در حال شیوع در این جامعه می باشد فرقه ضاله شیطان پرستی مدرن می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ابزاری که دشمنان انقلاب و اسلام در حال حاضر برای متوقف کردن موج اسلام خواهی بدان متوسل شده اند فرقه سازی در این جوامع می باشد که بسیار خاموش اما گزنده در حال عملیاتی شدن است. بعد از انقلاب شیطان پرستی مدرن ابتدا با مظاهرش (موسیقی) و بعدها با به بازار آوردن نمادهایش و در مراحل بعدی با نوع پوشش و آرایش موهایش به ایران وارد شد.
برآنیم که با آموزشهای لازم در خصوص فرقه و نقد آن آنچه خانواده ها و جوانان برای پی بردن به ماهیت کثیف و بی ریشه این نحله فکری بدان نیاز دارند ارائه نماییم.

خدایا ما را در هیچ حالی به خودمان وامگذار

 

 

 

    امروز جبهه عظیمی در مقابل اسلام گسترده شده است، چرا نبینیم؟ چرا بعضی این جبهه عظیم را نمی بینند؟ مثل جنگاحزاب است. فرق مختلف ضد اسلامی، ضد معنویت، ضد حقیقت، در مقابل اسلام دست به دست هم دادند؛موشکافی می کنند تا نقطه ضعفها را پیدا کنند، از آن نقطه ضعفها استفاده کنند؛ نقاط نفوذ را پیدا کنند، از آن نقاط نوفذ به ما ضربه بزنند. 

      جهت دریافت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تهدید فرقه ها اینجا را کلیک کنید.