ویدئو

 

کتاب های جدید

 

معرفی کتاب

فرقه پژوهی : در کتاب "خشونت ابزار بهائیت" بر اساس تاریخ وقوع ابتداء علت حمله نجیب پاشا پادشاه عثمانی به کربلا مورد بررسی قرار می گیرد سپس علت و نحوه شهادت شهید ثالث ملا محمد تقی برغانی بررسی شده و در ادامه به بررسی وقایع قلعه طبرسی، واقعه زنجان و قلعه نیریز پرداخته شده است. در ادامه کتاب نگاهی دارد به ترور ناصرالدین شاه به دست عمال بهائیان، اختلافات بین بهائیان و ازلیان، کمیته مجازات و واقعه ابرقو. همچنین چهره های شاخص بهائی شاغل در ساواک در زمان پهلوی معرفی شده اند و در نهایت نقش بهائیان در فتنه 88 مورد بررسی قرار گرفته است. کاربران گرامی میتوانند برای دریافت این اثر در ساعات اداری با شماره تلفن 09127634081 یا با ادرس ایمیل : info@bahaismiran.com مکاتبه نمایند.
 

مصاحبه

 

ورود به سایت

 

بدون شرح-حجاب

مقالات جدید

 

آسیب دیده از عرفان حلقه
فیلم


 
شناخت دقیق دشمن یکی از بهترین راهکارهای مقابله با دشمن است.
شناخت دقیق دشمن یکی از بهترین راهکارهای مقابله با دشمن است.


 
فیلم
فعالیت جریان های افراطی و واکنش جذبی


 

اخبار جدید

 بررسی حیات 40 ساله بهائیت در کتاب «بهائیت در آذربایجان»
فرقه پژوهي برداشت از بهائيت در ايران : مرکز اسناد انقلاب اسلامي براي تبيين نقش بهائيت در تاريخ معاصر ايران با ارائه کتاب «بهائيت در آذربايجان» به بررسي حيات سياسي اين فرقه در طول 20 سال يعني 1320 تا 1360 در آذربايجان پرداخته است.
 باز هم داسیتان تکراری کودک آزاری در میان کشیشان !!!
فرقه پژوهي به نقل از رهپويان هدايت: مساله کودک آزاري در ميان کشيشان مسيحي همچنان در صدر اخبار دنيا مطرح مي شود. هر چند وقت يک بار، پرونده جديدي از فساد جنسي کشيشان کليسا منتشر مي شود.
 صلاحی : نه من و نه آقای جذبی(قطب فعلی) لیاقت جانشینی مجذوبعلیشاه را نداریم!
فرقه پژوهي : مدعي جانشيني نورعلي تابنده( قطب قبلي دراويش) : نه من و نه آقاي جذبي(قطب فعلي) لياقت جانشيني مجذوبعليشاه را نداريم!
 اقدامی در خور تقدیر
فرقه پژوهي : چند روز پيش ، قطب سلسله آتش بيگي جناب نظام مشعشعي از اهل حق با صدور بيانيه اي در خصوص تلاش در جهت رعايت بهداشت ومقابله با ويروس کوئيد 19 و کمک به هموطنان با توجه به شرايط بد اقتصادي به کليه پيروان خود دستوراتي را متذکر شدند که قابل تقدير ميباشد .
 جامعه جهانی بهاییان خواستار آزادی تمامی زندانیان بهایی و دیگر زندانیان عقیدتی شد
فرقه پژوهي برداشت از بهائيت در ايران : تيتر فوق توسط برخي خبرگزاريها در 24و 25 فروردين منعکس شده بود با گفته اي از خانم باني دوگال نماينده به اصطلاح ارشد فرقه تروريست بهائيت ، که در آن از مقامات ايران خواسته شده که در شرايط فراگيري ويروس کوئيد 19 زندانيان بهائي از زندانهاي ايران آزاد شوند . البته اشاره داشتنند که حبس اين افراد ناعادلانه بوده و جان آنها در خطر جدي قرار گرفته است .

آنچه جوانان و خانواده ها باید از شیطان پرستی بدانند:

فرقه پژوهی: یکی از فرق ضاله ای که در شرایط حاضر جوامع اسلامی خصوصا جامعه اسلامی ایران را مورد هجوم قرار داده و می توان گفت به دلیل خاموش عمل کردن با سرعت قابل توجهی در حال شیوع در این جامعه می باشد فرقه ضاله شیطان پرستی مدرن می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ابزاری که دشمنان انقلاب و اسلام در حال حاضر برای متوقف کردن موج اسلام خواهی بدان متوسل شده اند فرقه سازی در این جوامع می باشد که بسیار خاموش اما گزنده در حال عملیاتی شدن است. بعد از انقلاب شیطان پرستی مدرن ابتدا با مظاهرش (موسیقی) و بعدها با به بازار آوردن نمادهایش و در مراحل بعدی با نوع پوشش و آرایش موهایش به ایران وارد شد.
برآنیم که با آموزشهای لازم در خصوص فرقه و نقد آن آنچه خانواده ها و جوانان برای پی بردن به ماهیت کثیف و بی ریشه این نحله فکری بدان نیاز دارند ارائه نماییم.

خدایا ما را در هیچ حالی به خودمان وامگذار

 

 

 

    امروز جبهه عظیمی در مقابل اسلام گسترده شده است، چرا نبینیم؟ چرا بعضی این جبهه عظیم را نمی بینند؟ مثل جنگاحزاب است. فرق مختلف ضد اسلامی، ضد معنویت، ضد حقیقت، در مقابل اسلام دست به دست هم دادند؛موشکافی می کنند تا نقطه ضعفها را پیدا کنند، از آن نقطه ضعفها استفاده کنند؛ نقاط نفوذ را پیدا کنند، از آن نقاط نوفذ به ما ضربه بزنند. 

      جهت دریافت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تهدید فرقه ها اینجا را کلیک کنید.