ویدئو

 

کتاب های جدید

 

معرفی کتاب

فرقه پژوهی : در کتاب "خشونت ابزار بهائیت" بر اساس تاریخ وقوع ابتداء علت حمله نجیب پاشا پادشاه عثمانی به کربلا مورد بررسی قرار می گیرد سپس علت و نحوه شهادت شهید ثالث ملا محمد تقی برغانی بررسی شده و در ادامه به بررسی وقایع قلعه طبرسی، واقعه زنجان و قلعه نیریز پرداخته شده است. در ادامه کتاب نگاهی دارد به ترور ناصرالدین شاه به دست عمال بهائیان، اختلافات بین بهائیان و ازلیان، کمیته مجازات و واقعه ابرقو. همچنین چهره های شاخص بهائی شاغل در ساواک در زمان پهلوی معرفی شده اند و در نهایت نقش بهائیان در فتنه 88 مورد بررسی قرار گرفته است. کاربران گرامی میتوانند برای دریافت این اثر در ساعات اداری با شماره تلفن 09127634081 یا با ادرس ایمیل : info@bahaismiran.com مکاتبه نمایند.
 

مصاحبه

 

ورود به سایت

 

بدون شرح-حجاب

مقالات جدید

 

بدون شرح
بهائیت


 
معرفی کتاب
حریصا


 
آسیب دیده از عرفان حلقه
فیلم


 

اخبار جدید

 انتشار کتابی جدید و متفاوت در بررسی دین مسیحیت
فرقه پژوهي : اين کتاب با نظارت علمي متخصصان بنام مسيحيت شناسي تهيه شده و کتابي منحصر به فرد در موضوعات اعتقادي است؛ چرا که علاوه بر مستند بودن، مطالب به صورت تصويري و جذاب ارائه شده است و علاوه بر انتقاد به دين مسيحيت، برخي نکات مثبت دين مسيحيت هم آورده شده و همچنين از ذکر دفاعيات مسيحيان هم غفلت نشده است.
 یک بهایی در شهریار به دین مبین اسلام تشرف آورد
فرقه پژوهي: امام جمعه شهريار از تشرف يک فرد بهايي در اين شهرستان به دين مبين اسلام خبر داد.
 تلاش رسانه مدعی صوفیگری برای اتهام حقوق بشری بر علیه ایران اسلامی !
قابل ذکر است که در ايران اسلامي صوفي بودن و يا جزء هر اقليت ديگر بودن جرم نيست و اگر با برخي از افراد اقليت ها برخورد قضايي شود تنها به علت رفتارها و عملکرد مجرمانه که از آنها سر زده مي باشد.
 دو کلمه هم از مادر عروس بشنویم !!!
فرقه پژوهي : حرف هاي بي پايه و اساس مصطفي آزمايش پيرامون حجاب در قرآن!
 تلاش رسانه مدعی صوفیگری برای اتهام حقوق بشری بر علیه ایران اسلامی !
فرقه پژوهي : از ابتداي پيروزي انقلاب نقطه مشترک تمامي گروههاي معاند در مقابله با نظام نوپاي اسلامي تا کنون نقض حقوق بشر در ايران بوده ، هست و خواهد بود . اينکه ملاک وميزاني هم براي اين مهم داشته باشند تا کنون ارائه نشده است .

آنچه جوانان و خانواده ها باید از شیطان پرستی بدانند:

فرقه پژوهی: یکی از فرق ضاله ای که در شرایط حاضر جوامع اسلامی خصوصا جامعه اسلامی ایران را مورد هجوم قرار داده و می توان گفت به دلیل خاموش عمل کردن با سرعت قابل توجهی در حال شیوع در این جامعه می باشد فرقه ضاله شیطان پرستی مدرن می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ابزاری که دشمنان انقلاب و اسلام در حال حاضر برای متوقف کردن موج اسلام خواهی بدان متوسل شده اند فرقه سازی در این جوامع می باشد که بسیار خاموش اما گزنده در حال عملیاتی شدن است. بعد از انقلاب شیطان پرستی مدرن ابتدا با مظاهرش (موسیقی) و بعدها با به بازار آوردن نمادهایش و در مراحل بعدی با نوع پوشش و آرایش موهایش به ایران وارد شد.
برآنیم که با آموزشهای لازم در خصوص فرقه و نقد آن آنچه خانواده ها و جوانان برای پی بردن به ماهیت کثیف و بی ریشه این نحله فکری بدان نیاز دارند ارائه نماییم.

خدایا ما را در هیچ حالی به خودمان وامگذار

 

 

 

    امروز جبهه عظیمی در مقابل اسلام گسترده شده است، چرا نبینیم؟ چرا بعضی این جبهه عظیم را نمی بینند؟ مثل جنگاحزاب است. فرق مختلف ضد اسلامی، ضد معنویت، ضد حقیقت، در مقابل اسلام دست به دست هم دادند؛موشکافی می کنند تا نقطه ضعفها را پیدا کنند، از آن نقطه ضعفها استفاده کنند؛ نقاط نفوذ را پیدا کنند، از آن نقاط نوفذ به ما ضربه بزنند. 

      جهت دریافت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تهدید فرقه ها اینجا را کلیک کنید.