ویدئو

 

کتاب های جدید

 

معرفی کتاب

فرقه پژوهی : "بهائیت از درون" عنوان کتابی است که به سرگذشت زندگی یکی از فریب خوردگان پرداخته است. این اثر کاری از خانم مهناز رئوفی است که طی اخرین سالهای حیات مرحوم غلامعباس گودرزی ( ادیب مسعودی ) بصورت تاریخ شفاهی در چندین نشست با ایشان اخذ و پس از تنظیم به چاپ رسیده است . کاربران گرامی میتوانند برای دریافت این اثر در ساعات اداری با شماره تلفن 09127634081 یا با ادرس ایمیل : bahaismiran@bahaismiran.com مکاتبه نمایند.
 

مصاحبه

 

ورود به سایت

 

حجاب - بدون شرح

مقالات جدید

 

عکس‌نوشت
شیعه‌ی انگلیسی


 
ُسریال سارق روح-قسمت چهارم
دریافت قسمت چهارم سریال سارق روح


 
سارق روح-قسمت سوم
دریافت قسمت سوم سریال سارق روح


 

اخبار جدید

 آقایان مجذوبان از فریب افکار فقرا و تحریک آنان دست بردارید !!!
فرقه پژوهي : در صفحه اصلي سايت مجذوبان 29/11/96 خبر ذيل بعنوان خبر فوري همراه با يک تصوير درج گرديده است
 استفاده از خدمات تشکیلات مانع خروج متبریان از بهائیت از این فرقه است
فرقه پژوهي: عليرضا روزبهاني بروجردي گفت: بسياري از کساني که از بهائيت خارج نمي شوند علت عدم خروجشان از فرقه بهائيت را استفاده کردن از امکانات و يا مسائل عاطفي که برايشان وجود دارد بيان مي کنند. استاد که در يک برنامه راديوئي به نقد بهائيت پرداخته است گفت:
 اجرای بی سر و صدای سند 2030 و آماده کردن فضا برای ورود فرقه ضاله بهائیت
دبير جبهه فرهنگي انقلاب اسلامي استان مرکزي از اجراي بي سرو صداي سند ???? در اراک خبر داد و گفت: عده‌اي با عضوگيري به نام سمن‌ها و برخي خانه‌هاي مردم نهاد، فضا را براي ورود فرقه ضاله بهائيت آماده کرده و در حال اجراي اين سند هستند که مسئولان بايد در اين زمينه پاسخگو باشند.
 كتاب «فرقه‌ها و جنبش‌هاي نوين ديني» منتشر مي‌شود
فرقه پژوهي: محمد روحاني مدير انتشارات دانشگاه اديان و مذاهب قم با اشاره به محتواي کتاب فرقه‌ها و جنبش‌هاي نوين ديني اظهار کرد: اين اثر درباره چيستي فرقه و گرايش افراد به فرقه‌ها و سرنوشت افراد است که مجموعه مقالاتي از بهترين پژوهشگران فعال در زمينه عرفان‌هاي نوظهور را شامل مي‌شود.
  رسول‌اف با «لرد» اینبار در آسیا پاسفیک ! مقصد بعدی جناب اف کجاست ؟
فرقه پژوهي: مدتي است که اثر سينمائي لرد مورد بحث و گفتگوي کارشناسان قرار دارد اين کارشناسان در يک موضوع متفق و قول هستنند . و آن اينکه در بخشهائي از سکانسهاي فيلم به موضوع فرقه ضاله بهائيت پذرداخته و بنوعي مورد تمجيد قرار گرفته است . حال پس از مدتي از حاشيه هاي حضور اين فيلم در جشنواره کن خبر حضور اين اثر سينمائي در جشنواره آسيبا پاسفيک به گوش ميرسد . و البته در ادامه خبر آمده فيلم سينمايي «لرد» در حالي در جشنواره آسياپاسيفيک نامزد بهترين فيلم جشنواره شده است . !

آنچه جوانان و خانواده ها باید از شیطان پرستی بدانند:

فرقه پژوهی: یکی از فرق ضاله ای که در شرایط حاضر جوامع اسلامی خصوصا جامعه اسلامی ایران را مورد هجوم قرار داده و می توان گفت به دلیل خاموش عمل کردن با سرعت قابل توجهی در حال شیوع در این جامعه می باشد فرقه ضاله شیطان پرستی مدرن می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ابزاری که دشمنان انقلاب و اسلام در حال حاضر برای متوقف کردن موج اسلام خواهی بدان متوسل شده اند فرقه سازی در این جوامع می باشد که بسیار خاموش اما گزنده در حال عملیاتی شدن است. بعد از انقلاب شیطان پرستی مدرن ابتدا با مظاهرش (موسیقی) و بعدها با به بازار آوردن نمادهایش و در مراحل بعدی با نوع پوشش و آرایش موهایش به ایران وارد شد.
برآنیم که با آموزشهای لازم در خصوص فرقه و نقد آن آنچه خانواده ها و جوانان برای پی بردن به ماهیت کثیف و بی ریشه این نحله فکری بدان نیاز دارند ارائه نماییم.

خدایا ما را در هیچ حالی به خودمان وامگذار

 

 

 

    امروز جبهه عظیمی در مقابل اسلام گسترده شده است، چرا نبینیم؟ چرا بعضی این جبهه عظیم را نمی بینند؟ مثل جنگاحزاب است. فرق مختلف ضد اسلامی، ضد معنویت، ضد حقیقت، در مقابل اسلام دست به دست هم دادند؛موشکافی می کنند تا نقطه ضعفها را پیدا کنند، از آن نقطه ضعفها استفاده کنند؛ نقاط نفوذ را پیدا کنند، از آن نقاط نوفذ به ما ضربه بزنند. 

      جهت دریافت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تهدید فرقه ها اینجا را کلیک کنید.