ویدئو

 

کتاب های جدید

 

معرفی کتاب

فرقه پژوهی : در کتاب "خشونت ابزار بهائیت" بر اساس تاریخ وقوع ابتداء علت حمله نجیب پاشا پادشاه عثمانی به کربلا مورد بررسی قرار می گیرد سپس علت و نحوه شهادت شهید ثالث ملا محمد تقی برغانی بررسی شده و در ادامه به بررسی وقایع قلعه طبرسی، واقعه زنجان و قلعه نیریز پرداخته شده است. در ادامه کتاب نگاهی دارد به ترور ناصرالدین شاه به دست عمال بهائیان، اختلافات بین بهائیان و ازلیان، کمیته مجازات و واقعه ابرقو. همچنین چهره های شاخص بهائی شاغل در ساواک در زمان پهلوی معرفی شده اند و در نهایت نقش بهائیان در فتنه 88 مورد بررسی قرار گرفته است. کاربران گرامی میتوانند برای دریافت این اثر در ساعات اداری با شماره تلفن 09127634081 یا با ادرس ایمیل : info@bahaismiran.com مکاتبه نمایند.
 

مصاحبه

 

ورود به سایت

 

حجاب-بدون شرح

مقالات جدید

 

خدایان دروغین
فرقه پژوهی : بدون شرح


 
سارق روح-قسمت آخر
کاری قابل تحسین و پژوهش محور در حوزه فرقه ها شبه معنوی


 
اطلاعیه جناب سید نظام مشعشعی در خصوص مجازات رامین مجیدی فر
فرقه پژوهی: از آنجا که برخی سایتها و کانالهای معاند اقدام به نشر خبر اجرای حکم محکوم علیه رامین مجیدی فر را نموده و به انعکاس مطالب دروغ و دور از واقعیت پرداخته اند. بدینوسیله اطلاعیه جناب نظام مشعشعی بزرگ خاندان مشعشعی جهت اطلاع درج میگردد.


 

اخبار جدید

 انتصاب یک نظامی بهایی آمریکایی به دبیری جامعه جهانی بهایی
تيمسار ديويد راتستاين يک نظامي آمريکايي دبير کل جامعه جهاني بهائي شد.
 رسانه های تبشیری و دعوت مردم به اغتشاش و آشوب با تحریک قومیت ها
فرقه پژوهي : رسانه هاي تبشيري اگر چه اسم مسيحيت را يدک مي کشند؛ اما ماهيت واقعي آنها ماهيتي اسلام ستيز و ايران ستيز است. در بسياري از تجمعات و اغتشاشات به وجود آمده در کشور ، رد پاي اين رسانه ها و خط دهي آنان به وضوح قابل مشاهده است.
 درخواست مردم و نهادهای گنابادی از وزرای کشور و اطلاعات/ از آبروی شهر گناباد صیانت کنید
فرقه پژوهي : پس از سفر نورعلي تابنده قطب دراويش گنابادي به بيدخت که مردم انقلابي شهر گناباد را به تجمع خودجوش اعتراضي واداشت، شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان گناباد، مديريت حوزه علميه، جامعه روحانيت مبارز، دفتر امام جمعه، کانون مداحان، هيئات مذهبي جوانان و مرکز رسيدگي به امور مساجد در اين شهرستان با امضاي نامه‌اي خطاب به وزراي اطلاعات و کشور خواستار رسيدگي انقلابي به اين حرکت غلط شدند. متن اين نامه به شرح زير است: بسمه تعالي جناب آقاي علوي، وزير محترم اطلاعات جناب آقاي رحماني فضلي، وزير محترم کشور سلام عليکم سابقه مردم ولايت‌مدار شهرستان گناباد در ميدان‌هاي دفاع از اعتقادات ناب اسلامي و نظام جمهوري اسلامي پرواضح و مبرهن است که ايشان همواره بابصيرت و هوشمندانه در جهت اعتلاي اسلام ناب و مبارزه منطقي با هرگونه انحراف گام برداشته‌اند. در آستانه ماه محرم و آمادگي مردم براي آيين عظيم عزاداري سيد و سالار شهيدان، سفر غيرقانوني آقاي تابنده، سرکرده جريان منحرف و جنايتکار دراويش به شهرستان گناباد، قلوب عموم را جريحه‌دار نموده و مردم شريف و شهيدپرور خطه انقلابي گناباد اين حرکت غلط را وهن قوانين کشور و توهين به اعتقادات و آرمان‌هاي انقلابي خود تلقي مي‌کنند، چرا که اين جريان انحرافي همواره با سوءاستفاده از نام بلند گناباد موجب شرمساري اين مردم شريف را فراهم آورده است. به ويژه امروز که دست اين منحرفين به خون پاک و بي‌گناه جمعي از انسان‌هاي شريف و قهرمان کشورمان آلوده است. انتظار داريم وزير محترم کشور و وزير محترم اطلاعات با رسيدگي انقلابي به اين حرکت غلط و مشکوک از آبرو و وجهه انقلابي اين شهر شهيدپرور و پيشگام در دفاع از آرمان‌هاي انقلابي صيانت نمايند.
 فرقه رجوی با هدف گذاری ارباب (امریکا )در آلبانی : رخنه در شبکه های اجتماعی ایران
خبرگزاري روسي اسپوتنيک مطرح کرد: مردم ايران بودند که توانستند توطئه دشمنان را خنثي کنند / عناصر فرقه رجوي در کشور آلباني به کار گرفته شده‌اند تا در شبکه‌هاي اجتماعي ايران رخنه کنند
 نفوذ قدرتهای فاسد وحامیان تروریسم در توقف فعالیت رمسا در البانی
نفوذ قدرتهاي فاسد وحاميان تروريسم در توقف فعاليت رمسا در الباني

آنچه جوانان و خانواده ها باید از شیطان پرستی بدانند:

فرقه پژوهی: یکی از فرق ضاله ای که در شرایط حاضر جوامع اسلامی خصوصا جامعه اسلامی ایران را مورد هجوم قرار داده و می توان گفت به دلیل خاموش عمل کردن با سرعت قابل توجهی در حال شیوع در این جامعه می باشد فرقه ضاله شیطان پرستی مدرن می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ابزاری که دشمنان انقلاب و اسلام در حال حاضر برای متوقف کردن موج اسلام خواهی بدان متوسل شده اند فرقه سازی در این جوامع می باشد که بسیار خاموش اما گزنده در حال عملیاتی شدن است. بعد از انقلاب شیطان پرستی مدرن ابتدا با مظاهرش (موسیقی) و بعدها با به بازار آوردن نمادهایش و در مراحل بعدی با نوع پوشش و آرایش موهایش به ایران وارد شد.
برآنیم که با آموزشهای لازم در خصوص فرقه و نقد آن آنچه خانواده ها و جوانان برای پی بردن به ماهیت کثیف و بی ریشه این نحله فکری بدان نیاز دارند ارائه نماییم.

خدایا ما را در هیچ حالی به خودمان وامگذار

 

 

 

    امروز جبهه عظیمی در مقابل اسلام گسترده شده است، چرا نبینیم؟ چرا بعضی این جبهه عظیم را نمی بینند؟ مثل جنگاحزاب است. فرق مختلف ضد اسلامی، ضد معنویت، ضد حقیقت، در مقابل اسلام دست به دست هم دادند؛موشکافی می کنند تا نقطه ضعفها را پیدا کنند، از آن نقطه ضعفها استفاده کنند؛ نقاط نفوذ را پیدا کنند، از آن نقاط نوفذ به ما ضربه بزنند. 

      جهت دریافت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تهدید فرقه ها اینجا را کلیک کنید.