ویدئو

 

کتاب های جدید

 

معرفی کتاب

فرقه پژوهی : در کتاب "خشونت ابزار بهائیت" بر اساس تاریخ وقوع ابتداء علت حمله نجیب پاشا پادشاه عثمانی به کربلا مورد بررسی قرار می گیرد سپس علت و نحوه شهادت شهید ثالث ملا محمد تقی برغانی بررسی شده و در ادامه به بررسی وقایع قلعه طبرسی، واقعه زنجان و قلعه نیریز پرداخته شده است. در ادامه کتاب نگاهی دارد به ترور ناصرالدین شاه به دست عمال بهائیان، اختلافات بین بهائیان و ازلیان، کمیته مجازات و واقعه ابرقو. همچنین چهره های شاخص بهائی شاغل در ساواک در زمان پهلوی معرفی شده اند و در نهایت نقش بهائیان در فتنه 88 مورد بررسی قرار گرفته است. کاربران گرامی میتوانند برای دریافت این اثر در ساعات اداری با شماره تلفن 09127634081 یا با ادرس ایمیل : info@bahaismiran.com مکاتبه نمایند.
 

مصاحبه

 

ورود به سایت

 

بدون شرح-حجاب

مقالات جدید

 

معرفی کتاب
تحری حقیقت در بهائیت


 
معرفی کتاب
بهائیت، انگلیس و آمریکا


 
Identity death in cults through brainwashing
Serious attention is needed


 

اخبار جدید

 جشنواره ملی "بهائیت محفل خیانت"
فرقه پژوهي برداشت از بهائيت در ايران : دومين جشنواره ملي مقدس‌نما؛ بهائيت، محفل خيانت با معرفي و تجليل از برگزيدگان در کرج به‌کار خود پايان داد.
 اساس موجودیت فرقه ضاله بهائیت مقابله با حقوق انسانهاست
فرقه پژوهي برداشت از بهائيت در ايران : دبير بخش محتوايي جشنواره بهائيت محفل خيانت گفت: بهائيت براي مقابله با حقوق بشر به وجود آمده و آسيب‌هاي زيادي به انسانيت زده است.
  کلاهبردار شرکت هرمی بهائی از آب درآمد
فرقه پژوهي برداشت از بهائيت در ايران : محمد کريمي دادستان عمومي و انقلاب مرکز مازندران گفت: اينکه رسانه‌هاي ضد انقلاب بخواهند يک مجرم اقتصادي را شاعر فرقه‌اي جا بزنند تاثيري در عزم دستگاه قضايي در برخورد با مفسدان اقتصادي نخواهد داشت.
 ناشرالاسلام گنابادی به لقاءالله پیوست
فرقه پژوهي : ناشر الاسلام گنابادي در عمر پر برکت خود، جزو باسابقه‌ترين عالماني است که پرچم مبارزه با فرق انحرافي را برافراشته و با تلاشي خستگي ناپذير، هيچ‌گاه دست از مبارزه با مدعيان دروغين و مسندنشينان مسلک صوفيگري و بدعت ها و انحرافات ايشان نکشيد.
 دوتن از پیروان فرقه ضاله بهائیت به دین مبین اسلام مشرف شدند
فرقه پژوهي برداشت از بهائيت در ايران : اواخر آذر ماه دو تن از پيروان فرقه ضاله بهائيت با حضور در دفتر آيت الله سيدمحمدمهدي حسيني همداني نماينده ولي فقيه در استان البرز و امام جمعه کرج با قرائت شهادتين به دين مبين اسلام مشرف شدند.

آنچه جوانان و خانواده ها باید از شیطان پرستی بدانند:

فرقه پژوهی: یکی از فرق ضاله ای که در شرایط حاضر جوامع اسلامی خصوصا جامعه اسلامی ایران را مورد هجوم قرار داده و می توان گفت به دلیل خاموش عمل کردن با سرعت قابل توجهی در حال شیوع در این جامعه می باشد فرقه ضاله شیطان پرستی مدرن می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ابزاری که دشمنان انقلاب و اسلام در حال حاضر برای متوقف کردن موج اسلام خواهی بدان متوسل شده اند فرقه سازی در این جوامع می باشد که بسیار خاموش اما گزنده در حال عملیاتی شدن است. بعد از انقلاب شیطان پرستی مدرن ابتدا با مظاهرش (موسیقی) و بعدها با به بازار آوردن نمادهایش و در مراحل بعدی با نوع پوشش و آرایش موهایش به ایران وارد شد.
برآنیم که با آموزشهای لازم در خصوص فرقه و نقد آن آنچه خانواده ها و جوانان برای پی بردن به ماهیت کثیف و بی ریشه این نحله فکری بدان نیاز دارند ارائه نماییم.

خدایا ما را در هیچ حالی به خودمان وامگذار

 

 

 

    امروز جبهه عظیمی در مقابل اسلام گسترده شده است، چرا نبینیم؟ چرا بعضی این جبهه عظیم را نمی بینند؟ مثل جنگاحزاب است. فرق مختلف ضد اسلامی، ضد معنویت، ضد حقیقت، در مقابل اسلام دست به دست هم دادند؛موشکافی می کنند تا نقطه ضعفها را پیدا کنند، از آن نقطه ضعفها استفاده کنند؛ نقاط نفوذ را پیدا کنند، از آن نقاط نوفذ به ما ضربه بزنند. 

      جهت دریافت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تهدید فرقه ها اینجا را کلیک کنید.