ویدئو

 

کتاب های جدید

 

معرفی کتاب

فرقه پژوهی : "بهائیت از درون" عنوان کتابی است که به سرگذشت زندگی یکی از فریب خوردگان پرداخته است. این اثر کاری از خانم مهناز رئوفی است که طی اخرین سالهای حیات مرحوم غلامعباس گودرزی ( ادیب مسعودی ) بصورت تاریخ شفاهی در چندین نشست با ایشان اخذ و پس از تنظیم به چاپ رسیده است . کاربران گرامی میتوانند برای دریافت این اثر در ساعات اداری با شماره تلفن 09127634081 یا با ادرس ایمیل : bahaismiran@bahaismiran.com مکاتبه نمایند.
 

مصاحبه

 

ورود به سایت

 

حجاب - بدون شرح

مقالات جدید

 

اطلاع‌نگاشت ( اینفو گرافی )
شیعه انگلیسی


 
پیدا و پنهان/5
ارادت دراویش گنابادی به حکومت پهلوی


 
پیدا و پنهان/4
ارادت دراویش گنابادی به حکومت پهلوی


 

اخبار جدید

 وقتی زندگی مسالمت آمیز مسیحیان در ایران برای رسانه های مسیحیت تبشیری درد آور است!
فرقه پژوهي: براي رسانه هاي تندرو مسيحيت که هر روز به دروغ دم از حقوق بشر زده و از حقوق اقليت ها در ايران اسلامي مي گويند بسيار سخت و آزار دهنده است که شاهد زندگي مسالمت آميز مسيحيان عزيز در کشورمان باشند.
 کوبیدن بر طبل نژاد پرستی و فرقه‌گرایی در سایت های مسیحی
فرقه پژوهي به نقل از رهپويان هدايت: اين سايت که توسط عناصر ضد انقلاب مديريت و راهبرد مي شود در اين خبر نسل کشي ارامنه را دستاويز خود قرار داده و با اين رويکرد بر طبل فرقه گرايي و نژاد پرستي کوبيده است.
 عقد اخوت صوفیه سیاسی و فرقه ضاله بهائیت+سند
فرقه پژوهي: بعد از آن که تفکرات انحرافي شيخ المشايخ صوفيه باعث شد يکي از مراجع تقليد حکم ارتداد وي را صادر کند، وي در يک صحبت جنجالي خاتميت پيامبراکرم (صل الله عليه و آله و سلم) را به معناي زينت تفسير کرد تا به اثبات عقد اخوت صوفيه سياسي و فرقه ضاله بهائيت بپردازد.
 یوسف مردانی؛ یزید از علمای بزرگ اسلام بود!
فرقه پژوهي : يکي از شخصيت‌هاي فاسق جهان اسلام يزيد بن معاويه است. يزيد در فضايي مسيحي و بسيار دور از عرف اسلامي بزرگ شد. نسب يزيد از سوي مادر به بني کلاب مي‌رسد. اين قبيله پيش از اسلام کيش مسيحيت داشت.
 فرقه سازی برای کمرنگ کردن اقلیت های مذهبی
به گزارش فرقه پژوهي و به نقل از موسسه راهبردي ديده بان، مدت‌هاي زيادي است که به بهانه‌هاي مختلف و واهي اين رسانه‌هاي بيگانه سعي بر اقليت مذهبي نشان دادن اين فرقه‌هاي دست‌نشانده را دارند. اين در حالي است که با تمام اقدامات و جريان سازي‌هاي مختلف اين شبکه‌ها براي هم‌وطنان غيرمسلمان و پيرو اديان الهي، فرجام دلخواهي براي آن‌ها ايجاد نشده و همچنان اين رسانه‌ها در اين خصوص دچار ضعف بوده‌اند.

آنچه جوانان و خانواده ها باید از شیطان پرستی بدانند:

فرقه پژوهی: یکی از فرق ضاله ای که در شرایط حاضر جوامع اسلامی خصوصا جامعه اسلامی ایران را مورد هجوم قرار داده و می توان گفت به دلیل خاموش عمل کردن با سرعت قابل توجهی در حال شیوع در این جامعه می باشد فرقه ضاله شیطان پرستی مدرن می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ابزاری که دشمنان انقلاب و اسلام در حال حاضر برای متوقف کردن موج اسلام خواهی بدان متوسل شده اند فرقه سازی در این جوامع می باشد که بسیار خاموش اما گزنده در حال عملیاتی شدن است. بعد از انقلاب شیطان پرستی مدرن ابتدا با مظاهرش (موسیقی) و بعدها با به بازار آوردن نمادهایش و در مراحل بعدی با نوع پوشش و آرایش موهایش به ایران وارد شد.
برآنیم که با آموزشهای لازم در خصوص فرقه و نقد آن آنچه خانواده ها و جوانان برای پی بردن به ماهیت کثیف و بی ریشه این نحله فکری بدان نیاز دارند ارائه نماییم.

خدایا ما را در هیچ حالی به خودمان وامگذار

 

 

 

    امروز جبهه عظیمی در مقابل اسلام گسترده شده است، چرا نبینیم؟ چرا بعضی این جبهه عظیم را نمی بینند؟ مثل جنگاحزاب است. فرق مختلف ضد اسلامی، ضد معنویت، ضد حقیقت، در مقابل اسلام دست به دست هم دادند؛موشکافی می کنند تا نقطه ضعفها را پیدا کنند، از آن نقطه ضعفها استفاده کنند؛ نقاط نفوذ را پیدا کنند، از آن نقاط نوفذ به ما ضربه بزنند. 

      جهت دریافت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تهدید فرقه ها اینجا را کلیک کنید.