ویدئو

 

کتاب های جدید

 

معرفی کتاب

فرقه پژوهی : در کتاب "خشونت ابزار بهائیت" بر اساس تاریخ وقوع ابتداء علت حمله نجیب پاشا پادشاه عثمانی به کربلا مورد بررسی قرار می گیرد سپس علت و نحوه شهادت شهید ثالث ملا محمد تقی برغانی بررسی شده و در ادامه به بررسی وقایع قلعه طبرسی، واقعه زنجان و قلعه نیریز پرداخته شده است. در ادامه کتاب نگاهی دارد به ترور ناصرالدین شاه به دست عمال بهائیان، اختلافات بین بهائیان و ازلیان، کمیته مجازات و واقعه ابرقو. همچنین چهره های شاخص بهائی شاغل در ساواک در زمان پهلوی معرفی شده اند و در نهایت نقش بهائیان در فتنه 88 مورد بررسی قرار گرفته است. کاربران گرامی میتوانند برای دریافت این اثر در ساعات اداری با شماره تلفن 09127634081 یا با ادرس ایمیل : info@bahaismiran.com مکاتبه نمایند.
 

مصاحبه

 

ورود به سایت

 

بدون شرح-حجاب

مقالات جدید

 

معرفی کتاب
تحری حقیقت در بهائیت


 
معرفی کتاب
بهائیت، انگلیس و آمریکا


 
Identity death in cults through brainwashing
Serious attention is needed


 

اخبار جدید

 معرفی کتاب مسیحیت انجیلی: بررسی گسترش ا ونجلیکالیسم در جهان امروز
فرقه پژوهي : مسيحيت انجيلي يا تبشيري (اِوَنجليکاليسم) جنبشي است که عمدتاً از قرن 18 آغاز گشت و به علل گوناگون به سرعت در نقاط مختلف جهان گسترش يافت. آسيب‌هاي اجتماعي، فرهنگي و سياسي ناشي از انتشار اين نوع از مسيحيت، به خصوص در جوامعي که هنوز در چارچوب‌هاي غيرمدرن به سر مي‌برند، مطالعه آن را هم براي مسلمانان و هم براي غيرمسلمانان و حتي براي ساير مذاهب مسيحي ضروري ساخته است.
 انتشار کتاب «دانشگاه زیرزمینی بهائیان ایران» ورژه جدید نمایش راهبرد « مظلوم نمائی بهایی» و « فشار حقوق بشری»
فرقه پژوهي برداشت از بهائيت در ايران : بهائيت از حدود يکصد وشصت سال قبل تاکنون به عنوان يک فرقه انحرافي در جامعه ايران مطرح شده است.در اين مدت حکومت ها و نهادهاي مذهبي همواره واکنش تند ومنفي نسبت به اين گروهک ابراز داشته اند.
 نهائی شدن قانون مجازات فرق ضاله در کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی
فرقه پژوهي برداشت از بهائيت در ايران : سخنگوي کميسيون قضايي و حقوقي مجلس شوراي اسلامي گفت: بر اساس مصوبه امروز کميسيون مجازات فرق ضاله مشخص شد.
 مدعیان حقوق بشر جنایت ضد بشریت در کانادا را در یابید !!!
فرقه پژوهي برداشت از بهائيت در ايران : کشف بيش از 160 گور ديگر کودکان بومي در کانادا ، متاسفانه مدعيان حقوق بشري که براي زنداني شدن يک جاني در کشورهاي مورد ستم قرار گرفته يقه پاره ميکنند و دنبال سر هم بيانيه محکوميت منتشر مينمايند.
 افتتاحیه‌ی مجموعه آرامستان‌های دولاب (مخصوص مسیحیان)
فرقه پژوهي : طي مراسمي که به دليل بازسازي بخشي از آرامستان دولاب [مخصوصا مسيحيان ارمنه] و با حضور مسئولين شهرداري تهران و بزرگان ارامنه برگزار شد؛ به قدرداني از زحمات ارامنه در جهت پيشرفت کشور و خدمات جمهوري اسلامي به اقليت‌هاي ديني اشاره گرديد. سيبوه سرکيسان در پيامي که در اين مراسم قرائت شده؛ اين بازسازي قبرستان ارامنه را دليل و شاهدي بر همزيستي مسالمت‌آميز پيروان اديان در جمهوري اسلامي ايران دانست.

آنچه جوانان و خانواده ها باید از شیطان پرستی بدانند:

فرقه پژوهی: یکی از فرق ضاله ای که در شرایط حاضر جوامع اسلامی خصوصا جامعه اسلامی ایران را مورد هجوم قرار داده و می توان گفت به دلیل خاموش عمل کردن با سرعت قابل توجهی در حال شیوع در این جامعه می باشد فرقه ضاله شیطان پرستی مدرن می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ابزاری که دشمنان انقلاب و اسلام در حال حاضر برای متوقف کردن موج اسلام خواهی بدان متوسل شده اند فرقه سازی در این جوامع می باشد که بسیار خاموش اما گزنده در حال عملیاتی شدن است. بعد از انقلاب شیطان پرستی مدرن ابتدا با مظاهرش (موسیقی) و بعدها با به بازار آوردن نمادهایش و در مراحل بعدی با نوع پوشش و آرایش موهایش به ایران وارد شد.
برآنیم که با آموزشهای لازم در خصوص فرقه و نقد آن آنچه خانواده ها و جوانان برای پی بردن به ماهیت کثیف و بی ریشه این نحله فکری بدان نیاز دارند ارائه نماییم.

خدایا ما را در هیچ حالی به خودمان وامگذار

 

 

 

    امروز جبهه عظیمی در مقابل اسلام گسترده شده است، چرا نبینیم؟ چرا بعضی این جبهه عظیم را نمی بینند؟ مثل جنگاحزاب است. فرق مختلف ضد اسلامی، ضد معنویت، ضد حقیقت، در مقابل اسلام دست به دست هم دادند؛موشکافی می کنند تا نقطه ضعفها را پیدا کنند، از آن نقطه ضعفها استفاده کنند؛ نقاط نفوذ را پیدا کنند، از آن نقاط نوفذ به ما ضربه بزنند. 

      جهت دریافت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تهدید فرقه ها اینجا را کلیک کنید.