ویدئو

 

کتاب های جدید

 

معرفی کتاب

فرقه پژوهی : در کتاب "خشونت ابزار بهائیت" بر اساس تاریخ وقوع ابتداء علت حمله نجیب پاشا پادشاه عثمانی به کربلا مورد بررسی قرار می گیرد سپس علت و نحوه شهادت شهید ثالث ملا محمد تقی برغانی بررسی شده و در ادامه به بررسی وقایع قلعه طبرسی، واقعه زنجان و قلعه نیریز پرداخته شده است. در ادامه کتاب نگاهی دارد به ترور ناصرالدین شاه به دست عمال بهائیان، اختلافات بین بهائیان و ازلیان، کمیته مجازات و واقعه ابرقو. همچنین چهره های شاخص بهائی شاغل در ساواک در زمان پهلوی معرفی شده اند و در نهایت نقش بهائیان در فتنه 88 مورد بررسی قرار گرفته است. کاربران گرامی میتوانند برای دریافت این اثر در ساعات اداری با شماره تلفن 09127634081 یا با ادرس ایمیل : info@bahaismiran.com مکاتبه نمایند.
 

مصاحبه

 

ورود به سایت

 

حجاب-بدون شرح

مقالات جدید

 

سارق روح-قسمت آخر
کاری قابل تحسین و پژوهش محور در حوزه فرقه ها شبه معنوی


 
اطلاعیه جناب سید نظام مشعشعی در خصوص مجازات رامین مجیدی فر
فرقه پژوهی: از آنجا که برخی سایتها و کانالهای معاند اقدام به نشر خبر اجرای حکم محکوم علیه رامین مجیدی فر را نموده و به انعکاس مطالب دروغ و دور از واقعیت پرداخته اند. بدینوسیله اطلاعیه جناب نظام مشعشعی بزرگ خاندان مشعشعی جهت اطلاع درج میگردد.


 
عکس‌نوشت
اوانجلیست‌ها و نظریه فوکویاما


 

اخبار جدید

 تشرف جوان کرجی به دین مبین اسلام و مذهب تشیع
فرقه پژوهي به نقل از سايت دفتر نماينده ولي‌فقيه در استان البرز : يک جوان کرجي از منتسبين به فرقه ضاله بهائيت، با حضور در دفتر نماينده ولي‌فقيه در استان البرز، پس از تلقين شهادتين توسط آيت‌الله حسيني همداني، به دين اسلام و مکتب شيعه اثني عشري گرويد.
 زمانیکه موفقیت یک فرد ابزار تبلیغ یک فرقه ضاله میگردد
فرقه پژوهي : در همين روزها در برخي سايتها يک خبر يا گزارش توجهم را جلب کرد " دانشجوي اخراجي بهايي از شريف نابغه تاريخ‌ساز هاروارد شد " به متن گزارش که توجه کردم مشخص شد که فرقه بهائيت حتي از موفقيت شخصي افراد در حوزه علمي هم قصد بهره برداري تبليغي داشته و با توسل به دروغ ميخواهد از آب گل آلود ماهي بگيرد .
 مصوبات نخ نما شده !!!
مجلس نمايندگان آمريکا ''سرکوب بهاييان'' در ايران را محکوم کرد
 تلاش تشکیلات بهائیت برای نفوذ به سیستم آموزش کشور
فرقه پژوهي : در مهر و آبان سالجاري اخباري از دستگيريهاي عناصر وابسته به فرقه بهائيت در فضاي مجازي و البته در سايتهاي همسو با اين فرقه ضاله منتشر گرديد صرف نظر از صحت و سقم اين اخبار و يا اينکه اتهام دستگير شده گان چه بوده است ، خبر بازداشت 5 نفر از عناصر وابسته شاغل در مهدهاي کودک شهرستان شيراز قابل تامل بود . (1)رسانه‌هاي وابسته به تشکيلات بهائيت، خبر از بازداشت پنج بهائي مربّي مهدکودک در شهر شيراز دادند. صِرف انتشار خبر نفوذ بهائيان به مراکز آموزشي، جاي هيچ‌گونه قصور و يا تقصيري را از جانب نهادهاي نظارتي باقي نمي‌گذارد!
 بهانه ای با عنوان نبش قبر متوفی بهائی
فرقه پژوهي : روزهاي اخير به يک خبر با غوغا سالاري خاص رسانه اي و البته چاشني هاي معمول سردمداران بهائي در برخي رسانه ها و در فضاي مجازي پرداخته شد . اصل خبر اين بود که " قبر يک متوفي بهائي در گيلاوند پس از چهار روز از دفن آن مورد تخريب قرار گرفته و جسد او بيرون آورده شده و در بيابانهاي منطقه جابان از توابع دماوند توسط نيروي انتظامي پيدا و به خانواده او اطلاع داده شده است و.... "

آنچه جوانان و خانواده ها باید از شیطان پرستی بدانند:

فرقه پژوهی: یکی از فرق ضاله ای که در شرایط حاضر جوامع اسلامی خصوصا جامعه اسلامی ایران را مورد هجوم قرار داده و می توان گفت به دلیل خاموش عمل کردن با سرعت قابل توجهی در حال شیوع در این جامعه می باشد فرقه ضاله شیطان پرستی مدرن می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ابزاری که دشمنان انقلاب و اسلام در حال حاضر برای متوقف کردن موج اسلام خواهی بدان متوسل شده اند فرقه سازی در این جوامع می باشد که بسیار خاموش اما گزنده در حال عملیاتی شدن است. بعد از انقلاب شیطان پرستی مدرن ابتدا با مظاهرش (موسیقی) و بعدها با به بازار آوردن نمادهایش و در مراحل بعدی با نوع پوشش و آرایش موهایش به ایران وارد شد.
برآنیم که با آموزشهای لازم در خصوص فرقه و نقد آن آنچه خانواده ها و جوانان برای پی بردن به ماهیت کثیف و بی ریشه این نحله فکری بدان نیاز دارند ارائه نماییم.

خدایا ما را در هیچ حالی به خودمان وامگذار

 

 

 

    امروز جبهه عظیمی در مقابل اسلام گسترده شده است، چرا نبینیم؟ چرا بعضی این جبهه عظیم را نمی بینند؟ مثل جنگاحزاب است. فرق مختلف ضد اسلامی، ضد معنویت، ضد حقیقت، در مقابل اسلام دست به دست هم دادند؛موشکافی می کنند تا نقطه ضعفها را پیدا کنند، از آن نقطه ضعفها استفاده کنند؛ نقاط نفوذ را پیدا کنند، از آن نقاط نوفذ به ما ضربه بزنند. 

      جهت دریافت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تهدید فرقه ها اینجا را کلیک کنید.