ویدئو

 

کتاب های جدید

 

معرفی کتاب

فرقه پژوهی : "بهائیت از درون" عنوان کتابی است که به سرگذشت زندگی یکی از فریب خوردگان پرداخته است. این اثر کاری از خانم مهناز رئوفی است که طی اخرین سالهای حیات مرحوم غلامعباس گودرزی ( ادیب مسعودی ) بصورت تاریخ شفاهی در چندین نشست با ایشان اخذ و پس از تنظیم به چاپ رسیده است . کاربران گرامی میتوانند برای دریافت این اثر در ساعات اداری با شماره تلفن 09127634081 یا با ادرس ایمیل : bahaismiran@bahaismiran.com مکاتبه نمایند.
 

مصاحبه

 

ورود به سایت

 

حجاب - بدون شرح

مقالات جدید

 

سارق روح-قسمت آخر
کاری قابل تحسین و پژوهش محور در حوزه فرقه ها شبه معنوی


 
اطلاعیه جناب سید نظام مشعشعی در خصوص مجازات رامین مجیدی فر
فرقه پژوهی: از آنجا که برخی سایتها و کانالهای معاند اقدام به نشر خبر اجرای حکم محکوم علیه رامین مجیدی فر را نموده و به انعکاس مطالب دروغ و دور از واقعیت پرداخته اند. بدینوسیله اطلاعیه جناب نظام مشعشعی بزرگ خاندان مشعشعی جهت اطلاع درج میگردد.


 
عکس‌نوشت
اوانجلیست‌ها و نظریه فوکویاما


 

اخبار جدید

 خودکشی مجلس دار فرقه گنابادی پس از کشتن اعضای خانواده خود در هلند
فرقه پژوهي : يکي از دراويش فرقه گنابادي ساکن در کشور هلند در پي يک نزاع خانوادگي، اقدام به قتل‌عام اعضاي خانواده خود شامل همسر، فرزند و مادر همسر با سلاح کمري نموده و سپس دست به خودکشي زد.
 تلاش نخ نما شده بهائیان
فرقه پژوهي : گزارشها در خصوص حاشيه برگزاري مجمع عمومي سازمان ملل متحد در هفته او مهر ماه سالجاري حاکي است ، تشکيلات بهائيت همانند گذشته تلاش نمود تا نقش ابزاري خود را براي فشار بر کشورمان ايفا کند. بطور قطع در حالي که آمريکا به دنبال بهانه‌اي براي تحريم و فشار بيشتر بر مردم ايران ، براي توجيه زورگويي و عهدشکني خود است، تشکيلات بهائيت با سياه‌نمايي، وظيفه‌ي ابزاري خود را براي توجيه اين رفتار ايفا مي‌کند.
 ادعای رسانه مسیحیت تبشیری : استقبال مسیحیان ایران از کمپین دیوار نویسی «خدا محبت است»!
فرقه پژوهي به نقل از فرقه نيوز: رسانه هاي مسيحيت تبشيري هر روز بيش از گذشته راههاي نفوذ در ايران اسلامي و جدا شدن جوانان عزيز از اسلام و نظام اسلامي را دنبال مي کنند.
 حسینیه «یهودی»های لندن/ ساز و کار فرقه شیرازی در لندن چیست؟
فرقه پژوهي: «ما تشيعي را که مرکز و پايگاه تبليغاتش لندن است قبول نداريم؛ اين تشيعي نيست که ائمه(ع) آن را ترويج کردند و آن را خواستند. تشيعي که بر پايه ايجاد اختلاف، بر پايه‌ تمهيد و صاف‌کردن جاده براي حضور دشمن‌هاي اسلام است، اين تشيع، تشيع نيست؛ اين انحراف است.»(بيانات رهبر انقلاب/26 مرداد 94)
 The emergence and activities of cults to provide enemies’ interests
Ferghepajoohi: One of the masters of the theological school stated a note which is worthy to be thought: when a thought or an idea of a person is given spirituality and holiness various cults will be emerged and used as means for their aims to be met.

آنچه جوانان و خانواده ها باید از شیطان پرستی بدانند:

فرقه پژوهی: یکی از فرق ضاله ای که در شرایط حاضر جوامع اسلامی خصوصا جامعه اسلامی ایران را مورد هجوم قرار داده و می توان گفت به دلیل خاموش عمل کردن با سرعت قابل توجهی در حال شیوع در این جامعه می باشد فرقه ضاله شیطان پرستی مدرن می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ابزاری که دشمنان انقلاب و اسلام در حال حاضر برای متوقف کردن موج اسلام خواهی بدان متوسل شده اند فرقه سازی در این جوامع می باشد که بسیار خاموش اما گزنده در حال عملیاتی شدن است. بعد از انقلاب شیطان پرستی مدرن ابتدا با مظاهرش (موسیقی) و بعدها با به بازار آوردن نمادهایش و در مراحل بعدی با نوع پوشش و آرایش موهایش به ایران وارد شد.
برآنیم که با آموزشهای لازم در خصوص فرقه و نقد آن آنچه خانواده ها و جوانان برای پی بردن به ماهیت کثیف و بی ریشه این نحله فکری بدان نیاز دارند ارائه نماییم.

خدایا ما را در هیچ حالی به خودمان وامگذار

 

 

 

    امروز جبهه عظیمی در مقابل اسلام گسترده شده است، چرا نبینیم؟ چرا بعضی این جبهه عظیم را نمی بینند؟ مثل جنگاحزاب است. فرق مختلف ضد اسلامی، ضد معنویت، ضد حقیقت، در مقابل اسلام دست به دست هم دادند؛موشکافی می کنند تا نقطه ضعفها را پیدا کنند، از آن نقطه ضعفها استفاده کنند؛ نقاط نفوذ را پیدا کنند، از آن نقاط نوفذ به ما ضربه بزنند. 

      جهت دریافت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تهدید فرقه ها اینجا را کلیک کنید.