ویدئو

 

کتاب های جدید

 

معرفی کتاب

فرقه پژوهی : "بهائیت از درون" عنوان کتابی است که به سرگذشت زندگی یکی از فریب خوردگان پرداخته است. این اثر کاری از خانم مهناز رئوفی است که طی اخرین سالهای حیات مرحوم غلامعباس گودرزی ( ادیب مسعودی ) بصورت تاریخ شفاهی در چندین نشست با ایشان اخذ و پس از تنظیم به چاپ رسیده است . کاربران گرامی میتوانند برای دریافت این اثر در ساعات اداری با شماره تلفن 09127634081 یا با ادرس ایمیل : bahaismiran@bahaismiran.com مکاتبه نمایند.
 

مصاحبه

 

ورود به سایت

 

حجاب - بدون شرح

مقالات جدید

 

سارق روح-قسمت پانزدهم
کاری قابل تحسین و پژوهش محور در حوزه فرقه ها شبه معنوی


 
سارق روح- قسمت چهاردهم
در این سریال به تاثیرات فرقه ها بر ذهن و روح افراد پرداخته می شود.


 
سارق روح-قسمت سیزدهم
در این سریال به تاثیرات فرقه ها بر ذهن و روح افراد پرداخته می شود.


 

اخبار جدید

 حسینیه «یهودی»های لندن/ ساز و کار فرقه شیرازی در لندن چیست؟
فرقه پژوهي: «ما تشيعي را که مرکز و پايگاه تبليغاتش لندن است قبول نداريم؛ اين تشيعي نيست که ائمه(ع) آن را ترويج کردند و آن را خواستند. تشيعي که بر پايه ايجاد اختلاف، بر پايه‌ تمهيد و صاف‌کردن جاده براي حضور دشمن‌هاي اسلام است، اين تشيع، تشيع نيست؛ اين انحراف است.»(بيانات رهبر انقلاب/26 مرداد 94)
 The emergence and activities of cults to provide enemies’ interests
Ferghepajoohi: One of the masters of the theological school stated a note which is worthy to be thought: when a thought or an idea of a person is given spirituality and holiness various cults will be emerged and used as means for their aims to be met.
 اعتراف یک عضو فرقه مسیحیت صهیونیستی: در کلیسا سرکیسه‌ام کردند
يکي از اعضاي فرقه مسيحيت صهيونيستي در يادداشتي که منتشر کرده ميگويد او را در کليساهاي پروتستان سوئد سرکيسه کرده‌اند و تمام اموالش را به بهانه گرفتن اقامت از دستش خارج کردند.
 اقدام مجرمانه سرقت اسناد و مدارک
فرقه پژوهي: در تأسيس اشرف درحصار ? و عضويت بازگشت ناپذير آذرماه سال?? با اقتباس از «مزرعه حيوانات»، مريم و مسعود رجوي به اقدام نامشروع و غيرقانوني ديگري دست يازيده است وکارت پروتکت (کارتي که امريکا به اعضاي سازمان داد و در چهارچوب کنوانسيون ? ژنو و افراد غيرنظامي که در شرايط جنگي تحت تهديد و خطر شناخته شده اند) و همچنين برگه کد و شماره شناسايي آنها بعنوان پناهجو توسط کميساريا است را تحويل افراد نمي دهند. چنين امري بعنوان سرقت اسناد و مدارک اشخاص محسوب و عمل مجرمانه ايي مي شود.
 اسقف اعظم ارامنه تهران: ایران کشوری امن با آزادی مذهبی برای مسیحیان است/ با ایده بشارت موافق نیستم
فرقه پژوهي: سرکيسيان در گفت وگو با خبرگزاري افه اسپانيا تصريح کرد :در ايران ، اذيت و آزار مسيحيان به خصوص کليساهاي سنتي (ارمني ، آشوري و کلداني )، وجود ندارد و در بين جامعه ارمني ، دست کم در طول 100 سال اخير هيچ موردي گزارش نشده است .

آنچه جوانان و خانواده ها باید از شیطان پرستی بدانند:

فرقه پژوهی: یکی از فرق ضاله ای که در شرایط حاضر جوامع اسلامی خصوصا جامعه اسلامی ایران را مورد هجوم قرار داده و می توان گفت به دلیل خاموش عمل کردن با سرعت قابل توجهی در حال شیوع در این جامعه می باشد فرقه ضاله شیطان پرستی مدرن می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ابزاری که دشمنان انقلاب و اسلام در حال حاضر برای متوقف کردن موج اسلام خواهی بدان متوسل شده اند فرقه سازی در این جوامع می باشد که بسیار خاموش اما گزنده در حال عملیاتی شدن است. بعد از انقلاب شیطان پرستی مدرن ابتدا با مظاهرش (موسیقی) و بعدها با به بازار آوردن نمادهایش و در مراحل بعدی با نوع پوشش و آرایش موهایش به ایران وارد شد.
برآنیم که با آموزشهای لازم در خصوص فرقه و نقد آن آنچه خانواده ها و جوانان برای پی بردن به ماهیت کثیف و بی ریشه این نحله فکری بدان نیاز دارند ارائه نماییم.

خدایا ما را در هیچ حالی به خودمان وامگذار

 

 

 

    امروز جبهه عظیمی در مقابل اسلام گسترده شده است، چرا نبینیم؟ چرا بعضی این جبهه عظیم را نمی بینند؟ مثل جنگاحزاب است. فرق مختلف ضد اسلامی، ضد معنویت، ضد حقیقت، در مقابل اسلام دست به دست هم دادند؛موشکافی می کنند تا نقطه ضعفها را پیدا کنند، از آن نقطه ضعفها استفاده کنند؛ نقاط نفوذ را پیدا کنند، از آن نقاط نوفذ به ما ضربه بزنند. 

      جهت دریافت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تهدید فرقه ها اینجا را کلیک کنید.