ویدئو

 

کتاب های جدید

 

معرفی کتاب

فرقه پژوهی : "بهائیت از درون" عنوان کتابی است که به سرگذشت زندگی یکی از فریب خوردگان پرداخته است. این اثر کاری از خانم مهناز رئوفی است که طی اخرین سالهای حیات مرحوم غلامعباس گودرزی ( ادیب مسعودی ) بصورت تاریخ شفاهی در چندین نشست با ایشان اخذ و پس از تنظیم به چاپ رسیده است . کاربران گرامی میتوانند برای دریافت این اثر در ساعات اداری با شماره تلفن 09127634081 یا با ادرس ایمیل : bahaismiran@bahaismiran.com مکاتبه نمایند.
 

مصاحبه

 

ورود به سایت

 

حجاب - بدون شرح

مقالات جدید

 

اطلاع‌نگاشت ( اینفو گرافی )
شیعه انگلیسی


 
پیدا و پنهان/5
ارادت دراویش گنابادی به حکومت پهلوی


 
پیدا و پنهان/4
ارادت دراویش گنابادی به حکومت پهلوی


 

اخبار جدید

 فرقه سازی برای کمرنگ کردن اقلیت های مذهبی
به گزارش فرقه پژوهي و به نقل از موسسه راهبردي ديده بان، مدت‌هاي زيادي است که به بهانه‌هاي مختلف و واهي اين رسانه‌هاي بيگانه سعي بر اقليت مذهبي نشان دادن اين فرقه‌هاي دست‌نشانده را دارند. اين در حالي است که با تمام اقدامات و جريان سازي‌هاي مختلف اين شبکه‌ها براي هم‌وطنان غيرمسلمان و پيرو اديان الهي، فرجام دلخواهي براي آن‌ها ايجاد نشده و همچنان اين رسانه‌ها در اين خصوص دچار ضعف بوده‌اند.
 در روز عاشورا نماز نخوانید و عزاداری کنید!+فیلم
فرقه پژوهي به نقل از جام نيوز: جايگاه نماز در اسلام به گونه اي است که از آن به ستون دين تعبير شده است. در برخي ديگر از روايات، نماز را معيار پذيرش ساير عبادت هاي انسان معرفي کرده اند.
 تخریب جایگاه مساجد در رسانه های مسیحیت تبشیری!!!
فرقه پژوهي برداشت شده از فرقه نيوز: از ابتداي طلوع اسلام تا به امروز مساجد جايگاه ويژه اي در ميان مسلمانان داشته اند. در حقيقت از طرفي مسجد مامن و جايگاهي براي راز و نياز با خداوند متعال و مايه آرامش مسلمانان بوده و از ديگر سو پايگاهي براي رسيدن به امور اجتماعي مسلمانان و پرداختن به مسايل سياسي و فرهنگي مسلمانان مي باشد.
 کشف حجاب و حرمت شکنی صوفیان عارف نما در ماه محرم+سند
فرقه پژوهي: عرفان ناب اسلامي سلوکي است که در آن سبک زندگي حتي در جزيي‌ترين رفتارها ترسيم شده است تا به سالک، يک زندگي سالم در سايه آرامش هديه دهد نه اين‌که شخص به نام عرفان مروج بي‌بندباري و حرمت شکني باشد و رفتارهاي هنجارشکنانه به خود و جامعه هديه دهد!
 مردم ایران مردم آمریکا را فاسد کرده اند!
فرقه پژوهي: شبکه هاي ماهواره اي مسيحيت که علقه چنداني به ايران و مردم آن ندارند، بدون ملاحظه اوليه رسانه اي، گاهي سخناني را بر زبان مي آورند که جز توهين به مردم ايران و سياه نمايي از آنان، هيچ خدمتي به ايرانيان نمي کنند.

آنچه جوانان و خانواده ها باید از شیطان پرستی بدانند:

فرقه پژوهی: یکی از فرق ضاله ای که در شرایط حاضر جوامع اسلامی خصوصا جامعه اسلامی ایران را مورد هجوم قرار داده و می توان گفت به دلیل خاموش عمل کردن با سرعت قابل توجهی در حال شیوع در این جامعه می باشد فرقه ضاله شیطان پرستی مدرن می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ابزاری که دشمنان انقلاب و اسلام در حال حاضر برای متوقف کردن موج اسلام خواهی بدان متوسل شده اند فرقه سازی در این جوامع می باشد که بسیار خاموش اما گزنده در حال عملیاتی شدن است. بعد از انقلاب شیطان پرستی مدرن ابتدا با مظاهرش (موسیقی) و بعدها با به بازار آوردن نمادهایش و در مراحل بعدی با نوع پوشش و آرایش موهایش به ایران وارد شد.
برآنیم که با آموزشهای لازم در خصوص فرقه و نقد آن آنچه خانواده ها و جوانان برای پی بردن به ماهیت کثیف و بی ریشه این نحله فکری بدان نیاز دارند ارائه نماییم.

خدایا ما را در هیچ حالی به خودمان وامگذار

 

 

 

    امروز جبهه عظیمی در مقابل اسلام گسترده شده است، چرا نبینیم؟ چرا بعضی این جبهه عظیم را نمی بینند؟ مثل جنگاحزاب است. فرق مختلف ضد اسلامی، ضد معنویت، ضد حقیقت، در مقابل اسلام دست به دست هم دادند؛موشکافی می کنند تا نقطه ضعفها را پیدا کنند، از آن نقطه ضعفها استفاده کنند؛ نقاط نفوذ را پیدا کنند، از آن نقاط نوفذ به ما ضربه بزنند. 

      جهت دریافت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تهدید فرقه ها اینجا را کلیک کنید.