فرقه پژوهی

افشای بخشی از ابعاد پرونده‌ی خوفناک، عظیم و فراگیر «جفری اپستین[1] »، میلیاردر یهودی که لقب بزرگ‌ترین قاچاقچی کودکان با اهداف بردگی جنسی و قربانی آیینی را در آمریکا دارد، شاید بزرگ‌ترین و تکان‌دهنده‌ترین رویداد اجتماعی در پیوند با عملکرد «دولت پنهان» و وابستگان آن در آمریکا و سایر نقاط دنیا بوده است. / سلبرجفری اپستین، کسی که اسنادی مبنی بر عضویت او در موساد نیز منتشر شد، کسی بود که راهبری یک شبکه‌ی بزرگ قاچاق کودکان از چین، اوکراین، لهستان و دیگر مناطق آلوده جهان (از منظر قاچاق انسان) را بر عهده داشت که کار آن فراهم کردن تفریحات شیطانی و جنایتکارانه برای «نخبگان» مشهور، پرقدرت و ذی‌نفوذ در آمریکا و البته ثبت این جنایت‌ها روی عکس و فیلم برای به اطاعت درآوردن این نخبگان و گرفتن خدمات از آنان بود (و هنوز هم هست!).

ارتباط خانواده سلطنتی انگلیس با مافیای جنسی

اخیراً، فعالان اجتماعی، خبرنگاران تحقیقی و برخی سیاسیونِ نسبتاً آزاده‌تر افشاگری‌هایی را درباره‌ی فهرست مسافران جزیره‌ی خصوصی اپستین (که در آن مراسم قربانی کودک و بهره‌کشی جنسی از آنان توسط نخبگان انجام می‌گرفت) انجام داده‌اند که به‌شدّت تکان‌دهنده است. در این فهرست، از هنری کیسینجر و بیل کلینتون، تا آلن دی‌جنرس، اپرا وینفری، از بیل گیتس تا خوانندگان، ورزشکاران و بازیگران بسیار مشهور هالیوود حضور داشته‌اند.

قبلاً تا حدّی جفری اپستین، شریک او گیلین (ژیزلن) ماکسول[2]  و شبکه مخوف آنان را معرفی کرده‌ایم و قطعاً گزارش‌های بیشتری هم در این زمینه در راه خواهد بود، اما در این‌جا، صرفاً از باب این‌که مخاطبان بدانند وقتی از فهرست مسافران «اُرجی آیلند[3]» جزیره عیاشی ، یعنی جزیره خصوصی اپستین به‌نام سنت جیمز کوچک[4] حرف می‌زنیم، از چه موجوداتی سخن می‌گوییم، به‌عنوان مشت نمونه‌ی خروار یکی از آنان را معرفی می‌کنیم.

جاسوسی جفری اپستین و گیلین ماکسول از سیاستمداران

«رِین ویلسون[5] »، کمدین، بازیگر، کارگردان، تهیه‌کننده و تاجر آمریکایی، یکی از کسانی بوده که در چند نوبت به جزیره خصوصی اپستین سفر کرده بود. این فرد، یکی از رسواترین سلبریتی‌های مرتبط با اپستین است، چرا که هیچ‌گاه ابایی از بیان منویات کثیف خود، حتی در شبکه‌های اجتماعی نداشته است.

رین ویلسون سلبریتی و هالیدی رینهورن ؛ زوج سلبریتی بهایی

رین ویلسون

در تصویر زیر، که بخشی از توئیت‌های قدیمی رین ویلسون جمع‌آوری شده، (با عرض معذرت از مخاطبان) او وقیحانه از لذت ارتباط جنسی با کودکان، شکنجه‌ی آنان، خوردن گوشت و خون آنان حرف می‌زند.

اما نکته‌ی دهشتناک‌تر این‌که، این فرد که چنین آشکار، افکار شیطانی خود را در فضای مجازی داد می‌زد، نه‌تنها تحت تعقیب قضایی قرار نگرفته، بلکه اقدام به تأسیس یک «خیریه کودکان» در کشور فقیر و مصیبت‌زده‌ی هاییتی به‌نام «Lidè Haiti» آن‌هم فقط برای دختران نوجوان! (1) کرده است.

نام هاییتی، دست‌کم از زمان زلزله‌ی مرگبار این کشور (۲۰۱۰)، با ماجرای قاچاق کودکان گره خورده است. یکی از مشهورترین نام‌های مطروحه در پرونده‌ی قاچاق کودکان، نام «بنیاد کلینتون[6]» (در پرونده‌ی یک مددکار کودکان بی‌سرپرست هاییتی به‌نام «لارا سیلزبی[7]» است که در واقع، یکی از رابطین و تأمین‌کنندگان کودک برای محافل پرنفوذ در ایالات متحده بوده است. بنیاد کلینتون با متهم قاچاق کودکان، لارا سیلزبی، مرتبط است.

رین ویلسون و بنیاد کلینتون

باز نکته‌ی مهم‌تر این‌که این فرد روان‌پریشِ شیطان‌پرست، از دوستان نزدیک کلینتون‌هاست و توانست در تأسیس «خیریه» کذایی خود، که یکی از پوشش‌های معمول قاچاقچیان بین‌المللی کودک در مناطق بحران‌زده است، از حمایت کلینتون‌ها و چهره‌های معروفی چون«اپرا وینفری [8]»بهره ببرد.

اپرا وینفری و رین ویلسون ؛ دوستان صمیمی

و به‌عنوان آخرین نکته، جالب است بدانید که این هیولای کودک‌خوار، عضو فرقه‌ی ضاله‌ی بهاییت است. (2)

پی‌نوشت‌ها:

۱ https://en.wikipedia.org/wiki/Lid-

2- https://en.wikipedia.org/wiki/Rainn_Wilson

3- سایت اندیشکده مطالعات      https://jscenter.ir/jewish-and-sects/bahai

[1]Jeffrey Epstein

[2]Ghislaine Maxwell

[3] -Orgy Island

[4]Little Saint James

[5]Rainn Wilson

[6]Clinton Foundation

[7] -Laura Silsby

[8]Oprah Winfrey