بایدن

فرقه پژوهی

رئیس جمهور آمریکا که گاف‌ها، حرکات عجیب و صحبت‌های نامفهومش باعث زیر سوال رفتن وضعیت سلامتش شده، جملات نامفهوم جدیدی با چاشنی توهین به سایر کشورهای جهان بیان کرد.

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در بازدید و سخنرانی در محل پلی که شهرهای دو ایالت اوهایو و کنتاکی آمریکا را به هم متصل می‌کند، در حالی که به سنت ایراد اظهار نظرهای گیج کننده خود ادامه داد گفت، کشورهای دیگر جهان “وصله شلوارهای جین آمریکا هم نیستند.”

 

  بایدن در نزدیکی پل مشهور “برنت اسپنس” به ایراد سخنرانی با موضوع موفقیت‌هایش در زمینه تصویب بودجه‌های زیرساختی، اهمیت همکاری دو حزبی در مجلس سنا و همینطور خوش بینی به آینده آمریکا پرداخت.

 رئیس جمهور آمریکا در این سخنرانی با موضوع تعریف از زیرساخت‌های آمریکا، صحبت‌هایی ظاهرا نامرتبط اما همراه با توهین به دیگر کشورهای جهان ایراد کرد که موجی از تعجب را در میان کاربران آمریکایی و اصحاب رسانه این کشور برانگیخت.

بایدن در این سخنرانی ادعا کرد، به بیش از ۱۴۰ کشور سفر کرده و “از محله قدیمش نقل قول می‌کند.”

رئیس جمهور آمریکا در این بخش از سخنرانی‌اش گفت: “بهترین روزهای ما پیش روی ما هستند. دوستان من به این از صمیم قلب معتقدم و خیلی وقت است این کار را کرده‌ام. بهترین روزهای ما پیش روی ما هستند. پشت سر ما نیستند. من مدت‌های طولانی گفته‌ام. به این معتقدم. هرگز تا کنون، تا کنون انقدر به چشم انداز آمریکا خوش بین نبوده‌ام. و امروز هستم. هرگز هرگز. من به بیش از۱۴۰ کشور سراسر دنیا سفر کرده‌ام. من جمله ای از محله قدیمم را نقل می‌کنم. بقیه کشورهای دنیا وصله شلوارهای جین ما هم نیستند. اگر که ما آنچه که می‌خواهیم انجام دهیم را انجام دهیم، لازم است که انجام دهیم.”

بازخورد سخنان بایدن در میان آمریکایی ها

باز پاترسون، یک ستون نویس رسانه “رد استیت” این طور واکنش نشان داد: این هم از قسمت امروز برنامه “جو بایدن چه مزخرفی گفت؟”

کوین مک‌ماهون، ستون نویس رسانه تاون هال نیز نوشت: “واقعا در محله قدیم او چنین حرفی زدند!”

ابیگل مارون، سخنگوی جاش هاولی، سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی نیز این طور اظهار نظر کرد: “این حرف فقط وقتی معنی می‌دهد که مغزت خمیر شده است.”

ویل اوگریدی، سخنگوی اریک اشمیت، سناتور جمهوریخواه دیگر آمریکایی هم به صورتی کنایه آمیز گفت: “مثل این که بایدن در تعطیلاتش در ویرجین آیلندز خوب استراحت کرده و خیلی تیز هوش است!”

به نوشته فاکس نیوز، ادامه جریان گاف‌ها و حرکات عجیب و شرم‌آور از سوی بایدن در انظار عمومی باعث زیر سوال رفتن آمادگی جسمی و عقلی اش برای تصدی ریاست جمهوری شده است.

منبع: https://www.eghtesadnews.com/

با تشکر از گرد آورنده مطلب سرکار خانم ک