فرقه پژوهی برداشت از بهائیت در ایران:

امیر حسین ثابتی در توییتی نوشت: آنقدر که سرود “سلام فرمانده” توانست نام و یاد حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف را زنده کند کل انجمن حجتیه در طول 70 سالی که از زمان تاسیسش می گذرد نتوانسته است.

پس از گذشت یک ماه از انتشار سرود “سلام فرمانده” و محبوبیت آن در بین نوجوانان و بزرگسالان شیعه در سراسر جهان امیرحسین ثابتی مجری تلویزیون در توییتی با اشاره به این موضوع نوشت: آنقدر که ابوذر روحی 40 ساله توانست با سرود “سلام فرمانده” نام و یاد حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف را بر زبان جهان اسلام جاری کند، کل انجمن حجتیه در طول 70 سالی که از زمان تاسیسش می گذرد نتوانسته است. این یعنی جهانی کردن نام حضرت مهدی نیز از راه قعود و انزوا نمی گذرد، همت و اراده حزب اللهی ها را می خواهد.”

 

انجمن حجتیه تشکیلاتی است که از قبل از انقلاب اسلامی فعالیت خود را آغاز کرد و بعد از انقلاب علی رغم اعلام تعطیلی، به صورت مخفیانه به جذب نیرو و فعالیت پرداخته است. سران انجمن حجتیه مدعی هستند که در طول این سال ها یکی از شاخه هایی که در آن فعالیت کرده اند حوزه مهدویت بوده است. و ادعا دارند که در مقابل ادعاهای دروغین همچون بهائیت ایستاده اند .